Перша ліга 2023/2024. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

5087
1 ліга, Перша ліга, жінки, УАФ, Української асоціації футболу, жіночий футбол, женский футбол,

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2023/2024 років. 

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
10
9
0
1
37
2
35
27
2
10
8
1
1
21
8
13
25
3
11
7
1
3
39
9
30
22
4
10
5
2
3
29
14
15
17
5
11
3
3
5
21
27
-6
12
6
11
2
5
4
8
25
-17
11
7
Рух (Львів)
п п п п п
>
11
1
1
9
9
34
-25
4
8
10
0
1
9
5
50
-45
1
#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
11
11
0
0
97
1
96
33
2
11
10
0
1
48
10
38
30
3
11
6
1
4
49
12
37
19
4
11
6
1
4
35
26
9
19
5
Атекс (Київ)
в в п п п
>
11
3
3
5
9
37
-28
12
6
11
3
1
7
15
26
-11
10
7
11
1
0
10
4
69
-65
3
8
11
1
0
10
3
79
-76
3

Бомбардири

#
Гравець
Клуб
Країна
Матчі
Голи
1
БОЙЧЕНКО Ольга Володимирівна
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
28 (3)
2
ІВКОВА (ВОРОНЦОВА) Дар'я Андріївна
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
8
22 (2)
3
ОСТАПІВ Вікторія Володимирівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
8
10
4
ТАРАСЮК Анастасія Олександрівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
10
10
5
ДА КОСТА Джесуіно Дженіфер
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
10 (1)
6
АЗІЗОВА Сабіна Вікторівна
Полісся (Житомир)
Полісся (Житомир)
9
9
7
БОРЕЙКО Яна Олександрівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
10
9 (3)
8
ЛЕСПУХ Каріна Олександрівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
2
8
9
БАРІНОВА Поліна Володимирівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
8
8
10
Сістерс (Одеса)
10
8 (1)
11
ТРІЛЬ (ПОЛЮХОВИЧ) Тетяна Іванівна
Полісся (Житомир)
Полісся (Житомир)
3
7 (1)
12
КОШОВСЬКА Юлія Леонідівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
8
7
13
НЕЧИТАЙЛО Світлана Дмитрівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
9
7
14
НЕСІНА Марія Володимирівна
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
6
15
СКІРЯК Ярина Мирославівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
10
6
16
ВОСКОБОЙНИК Анна Володимирівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
11
6 (1)
17
ГРЕБЕНЮК Дар’я Сергіївна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
11
6
18
КРАСКОВА Кароліна Сергіївна
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
7
5
19
ПОБЕРІЙ Юлія Євгенівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
8
5 (2)
20
ГУЦ Дарина Миколаївна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
5
21
МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
9
5
22
БУЙ Інна Петрівна
Надбужжя (Буськ)
Надбужжя (Буськ)
9
5 (1)
23
ГРИНДА Наталія Олегівна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
9
5
24
КІСЕЛЬОВА Маргарита Олексіївна
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
5 (1)
25
СТАХНЮК Анастасія Ігорівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
10
5
26
ЧЕРВІНСЬКА Олександра Ігорівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
10
5 (1)
27
ЯКИМЧУК Катерина Володимирівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
10
5
28
КЛАНЦАТА Дарія Сергіївна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
10
5
29
ГРИМАК Анастасія Вікторівна
Рух (Львів)
Рух (Львів)
11
5
30
МУЩЕНСЬКА Діана Іванівна
Полісся (Житомир)
Полісся (Житомир)
3
4
31
СІЧКАРЕНКО Дарина Ігорівна
Полісся (Житомир)
Полісся (Житомир)
3
4
32
ШВЕЦЬ Анастасія Валеріївна
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
8
4 (1)
33
ГОЛОВАНЧУК Вероніка Олександрівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
8
4
34
КІЩАК Ірина Миколаївна
Надбужжя (Буськ)
Надбужжя (Буськ)
10
4
35
СТРЕЛЬЦОВА Ілона Сергіївна
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
4
36
СОЛОДУХІНА Вікторія Русланівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
10
4
37
ЦІЛУВАНСЬКА Любов Леонідівна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
10
4 (2)
38
ЗАМОРОКА Марія Андріївна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
10
4
39
ПАРХОМЕНКО Доменіка Володимирівна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
10
4
40
ДУБИНА Вікторія Русланівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
11
4
41
МОРОЗОВА Лілія Євгеніївна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
6
3
42
ТВАРДОВСЬКА Каріна Вікторівна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
7
3
43
МУХЛИНІНА Поліна Володимирівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
8
3 (1)
44
КОЗУБ Ірина Анатоліївна
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
8
3
45
КАДИРА Тетяна Миколаївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
8
3
46
ДУДНИК Вікторія Олександрівна
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
8
3
47
КЕЙВАН Іванна Іванівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
9
3 (2)
48
ПЕТЛЬОВАНА Марія Андріївна
Металург (Запоріжжя)
Металург (Запоріжжя)
9
3
49
СІРМАЙ Анастасія Йосифівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
10
3 (2)
50
ТКАЧЕНКО Світлана Сергіївна
Оболонь (Київ)
Оболонь (Київ)
10
3
51
ШАЛІМОВА Огулжан Хасанбаївна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
10
3
52
ПРІСЕКАРІ Думітріца
Сістерс (Одеса)
Сістерс (Одеса)
10
3
53
БАБЕНКО Катерина Романівна
Минай (Закарпаття)
Минай (Закарпаття)
10
3
54
КІСЕЛЬОВА Дарина Павлівна
Полісся (Житомир)