Перша ліга 23/24: Анонс 2 туру + призначення офіційних осіб

548
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 2-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Перша ліга
9 Вер 2023
- 11:30
Лідер (Полтавська область)
2 2
Атекс (Київ)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 10:00
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
6 0
Металург (Запоріжжя)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 12:00
Оболонь (Київ)
2 1
Юність (Чернігів)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 12:00
Жайвір (Шпола)
0 13
Сістерс (Одеса)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 13:00
Надбужжя (Буськ)
0 2
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 13:00
Рух (Львів)
0 4
Ладомир-2 (Володимир)
Перша ліга
10 Вер 2023
- 14:00
Полісся (Житомир)
1 0
Янтарочка (Новояворівськ)
Перша ліга
11 Вер 2023
- 13:00
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
0 3
Минай (Закарпаття)

Призначення 

«Лідер» (Полтавська область) – «Атекс» (Київ) –
09.09.2023 – м. Кобеляки – стадіон “Колос” – 11:30

Арбітр — Орендочка В.О. (Полтава), асистенти арбітра – Лапта О.М. (Харків), Зубрицький В.Д. (Полтавська обл.), четвертий арбітр — Середа А.І. (Полтавська обл.), спостерігач арбітражу — Покідько І.Р. (Полтава), делегат УАФ – Дігтяр О.І. (Полтава)

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) – «Металург» (Запоріжжя) –
10.09.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 10:00

Арбітр — Богатир М.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Чеголя В.І. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу — Гордієнко О.В. (Дніпро), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С. (Дніпро)

«Оболонь» (Київ) – «Юність» (Чернігів) –
10.09.2023 – м. Буча – стадіон УТБ Оболонь – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.).

«Жайвір» (Шпола) – «Сістерс» (Одеса) –
10.09.2023 – м. Лебедин – стадіон “ЛНЗ-Арена” – 12:00

Арбітр — Кєвліч Є.Ю. (Кропивницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаська обл.),  спостерігач арбітражу – Кириченко Я.В. (Кропивницький), делегат УАФ – Кочергін О.М. (Черкаси)

«Надбужжя» (Буськ) – «Прикарпаття ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) –
10.09.2023 – м. Буськ – стадіон Буської ДЮСШ – 13:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Чіх В.С. (Львівська обл.), Янішевська І.Ф. (Львів), четвертий арбітр — Ніконенко Т.О. (Харків), спостерігач арбітражу — Можаровський Ю.А. (Львів), делегат УАФ – Карапетян Е.Т. (Тернопіль)

«Рух» (Львів) – «Ладомир-2» (Володимир) –
10.09.2023 – м. ЛЬвів / Винники – стадіон НТБ Рух – 13:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Кошман А.Ю. (Чернівецька обл.), четвертий арбітр — Фредина Р.І. (Львів), спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків), делегат УАФ – Понайда С.І. (Львів)

«Полісся» (Житомир) – «Янтарочка» (Новояворівськ)
10.09.2023 – м. Житомир – стадіон “Спартак” – 14:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Мосійчук Р.О. (Житомир), спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Полтава), делегат УАФ – Бабій В.Д. (Житомир)

«ДЮСШ №1» (Хмельницький) – «Минай» (Закарпаття) –
11.09.2023 – м. Хмельницький – стадіон “Поділля” – 13:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Маринець М.І. (Житомир), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Хіблін І.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Кузнецов М.С. (Хмельницький)