Перша ліга 23/24: Анонс 3 туру + призначення офіційних осіб

488
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 3-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Перша ліга
16 Вер 2023
- 14:00
Атекс (Київ)
1 1
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 12:00
Оболонь (Київ)
10 1
Металург (Запоріжжя)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 13:00
Минай (Закарпаття)
3 0
Надбужжя (Буськ)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 14:00
Янтарочка (Новояворівськ)
1 1
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 17:00
Юність (Чернігів)
9 0
Жайвір (Шпола)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 11:00
Сістерс (Одеса)
12 0
Лідер (Полтавська область)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 13:00
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
2 0
Рух (Львів)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 14:00
Ладомир-2 (Володимир)
3 3
Полісся (Житомир)

 Призначення 

«Атекс» (Київ) – «Кривбас-2» (Кривий Ріг) –
16.09.2023 – м. Київ – стадіон “КНУБА-Арена” – 14:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси),  спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.)

«Оболонь» (Київ) – «Металург» (Запоріжжя) –
17.09.2023 – м. Буча – стадіон УТБ Оболонь – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Чернівці)

«Минай» (Закарпаття) – «Набужжя» (Буськ) –
17.09.2023 – м. Ужгород – стадіон “Авангард” – 13:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В (Хмельницький), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Молнар Р.С (Закарпатська обл.), спостерігач арбітражу — Буковецький Р.Й. (Закарпатська обл.)

«Янтарочка» (Новояворівськ) – «ДЮСШ №1» (Хмельницький) –
17.09.2023 – м. Новояворівськ – стадіон ім. О.Русина – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра – Коломис І.Е. (Волинська обл.), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Лепак Б.П. (Львів), спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків)

«Юність» (Чернігів) – «Жайвір» (Шпола) –
17.09.2023 – м. Чернігів – стадіон “Юність” – 17:00

Арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Децюк П.І. (Чернігів),  спостерігач арбітражу — Скрипак С.В. (Київська обл.)

«Сістерс» (Одеса) – «Лідер» (Полтавська обл.) –
18.09.2023 – м. Одеса – стадіон “Чорноморець” – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.) Гірс О.М. (Одеса), четвертий арбітр — Катющев М.В. (Одеса), спостерігач арбітражу – Дердо О.В. (Чорноморськ)

«Прикарпаття ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Рух» (Львів) –
18.09.2023 – м. Івано-Франківськ – стадіон “Рух” – 13:00

Арбітр — Кузик О.Б. (Львівська обл.), асистенти арбітра – Рачинська І.Р. (Чернівці), Кошман А.Ю. (Чернівецька обл.), четвертий арбітр — Сапович Р.В. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Геренда Є.Б. (Калуш)

«Ладомир-2» (Володимир) – «Полісся» (Житомир) –
18.09.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Чіх В.С. (Львівська обл.), Янішевська І.Ф. (Львів), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне)