Підсумки Всеукраїнських зимових змагань 2017

161
Підсумки Всеукраїнських зимових змагань 2017

23 лютого 2017 року завершилися VI Всеукраїнські зимові змагання з футболу серед жіночих команд, яке вперше проходило у м. Винниках. У фінальному матчі “Житлобуд-1” обіграв “Житлобуд-2”.

Після фінального матчу відбулося нагородження, у якому взяли участь начальник відділу жіночого футболу Іван Шепеленко, легенда українського футболу, Голова Комітету національних збірних України ФФУ Мирон Маркевич, представник Асоціації футболістів-професіоналів, заступник начальник відділу жіночого футболу Руслан Діденко.

Асоціація футболістів-професіоналів нагородила пам’ятними нагородами:

– найкращого гравця турніру Ольгу Овдійчук (“Житлобуд-1”);
– відкриття турніру (молодий гравець) Оксану Білокур (“Пантери”);
– найкращого бомбардира турніру Віру Дятел (“Житлобуд-2”).

Також організатори турніру визначили найкращих гравців у наступних номінаціях:

– найкращий воротар Ірина Славич (“Львів’яночка”);
– найкращий захисник Єлизавета Костюченко (“Житлобуд-1”);
– найкращий півзахисник Ксенія Гриценко (“Злагода”);
– найкращий нападник Яна Калініна (“Житлобуд-2”);
– бомбардир турніру Віра Дятел (“Житлобуд-2”).

Підсумкове турнірне становище:

1. Житлобуд-1 (Харків)
2. Житлобуд-2 (Харків)
3. Злагода-Дніпро-1 (Дніпро)
4. Легенда-ШВСМ (Чернігів)
5. Ятрань-Базис (Уманський р-н)
6. Львів’яночка (Львів)
7. Пантери (Умань)
8. Атекс-СДЮШОР-16 (Київ)
9. Родина-Ліцей (Костополь)
10. Спартак (Чернігів)

ФІНАЛ

2017. VI ЗИМНЕЕ ВСЕУКРАИНСКОЕ ПЕРВЕНСТВО
23.02.2017. 14.15 – Им. Б. Маркевича (Винники) – 250 зрителей.
ЖИЛСТРОЙ-2 – ЖИЛСТРОЙ-1 1:2
ГОЛЫ: 1:0 Калинина Яна (10), 1:1 Рыжова Татьяна (34, автогол), 1:2 Овдийчук Ольга (64).
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Малахова Яна (22), Рыжова Татьяна (54) – Панцулая Натия (65).
УДАЛЕНИЯ: нет – нет.

ЖИЛСТРОЙ-2: Бондарчук Дарина, Василюк Ирина, Подольская Ирина, Рыжова Татьяна, Ходырева Алена (Китаева Татьяна, 51), Корсун Екатерина, Томилко Инна (Головач Виктория, 68), Дятел Вера, Малахова Яна (Скорынина Анастасия, 57), Андрухив Вероника, Калинина Яна.
Запасные: Рябовол Ольга, Норик Анна, Сирмай Анастасия, Кравчук Роксолана, .

ЖИЛСТРОЙ-1: Санина Ирина, Панцулая Натия, Костюченко Елизавета, Утицких Алевтина, Мелконянц Ольга, Андрущак Ия, Шевчук Юлия (Петрик Анна, 70+2), Овдийчук Ольга, Нестеренко Таисия (Знайденова Оксана, 68), Хаванская Надежда (Еременко Кристина, 68), Воронина Анна (Кочнева Ирина, 68).
Запасные: Шульга Вероника, Санина Жанна, Майбородина Ирина, .

Арбитры: Тельбух Людмила (Днепр) – Резник Анастасия (Киевская), Янтурина Анастасия (Львов) – Мамчур Наталья (Ровно).
Наблюдатель арбитража: Овчар Михаил (Ивано-Франковская).


Усі матчі змагань: 

Тур №1 – 17.02.2017
Ятрань 2:2 Злагода-Дніпро-1
Пантери 1:1 Спартак
Легенда-ШВСМ 0:1 Львів’яночка
Родина-Ліцей 1:1 Атекс

Тур №2 – 18.02.2017
Злагода-Дніпро-1 1:0 Пантери
Житлобуд-2 2:0 Ятрань
Львів’яночка 1:0 Родина-Ліцей
Житлобуд-1 0:0 Легенда-ШВСМ

Тур №3 – 19.02.2017
Пантери 0:2 Житлобуд-2
Спартак 0:4 Злагода-Дніпро-1
Родина-Ліцей 0:5 Житлобуд-1
Атекс 1:0 Львів’яночка

Тур №4 – 21.02.2017
Житлобуд-1 8:0 Атекс
Легенда-ШВСМ 3:2 Родина-Ліцей
Житлобуд-2 3:0 Спартак
Ятрань 0:0 Пантери

Тур №5 – 22.02.2017
Атекс 1:6 Легенда-ШВСМ
Львів’яночка 0:1 Житлобуд-1
Спартак 0:1 Ятрань
Злагода-Дніпро-1 1:6 Житлобуд-2

Стикові матчі – 23.02.2017
Спартак 0:1 Родина-Ліцей
Пантери 2:1 Атекс
Ятрань 1:0 Львів’яночка
Злагода-Дніпро-1 0:0 (п.п. 4:3) Легенда-ШВСМ
Житлобуд-2 1:2 Житлобуд-1