Підсумки виступів українських футболісток у чемпіонаті Швейцарії

290
Підсумки виступів українських футболісток у чемпіонаті Швейцарії

18 червня відбувся заключний матч чемпіонату Швейцарії в 4 лізі, в якому виступає дівоча команда “Житлобуду-1” до 21 років під назвою “Віпкінген-2”.

В останньому турі наші дівчата зіграли проти “Фенікс-2” та здобули розгромну перемогу з рахунком 8:0 (голи на рахунку Давиденко Анни – 2, Плечищевої Вікторії – 2, Тюхтій Валерії – 2, Войтенко Ольги та Позднікової Поліни).

В підсумку Анна Давиденко стала найкращим бомбардиром 4 Національної ліги Швейцарії, на її рахунку – 17 м’ячів . Другу сходинку бомбардирської гонки очолила – Вікторія Плечищева – 8 мʼячів.

Підсумковий розподіл призових місць.

1. “Віпкінген-2” (“Житлобуд-1”) – 31 очко
2. “Відікон” – 23 очки
3. “Глаттфельден” – 22 очки

Відзначимо, що на останню гру завітала Посол України в Швейцарії Ірина Венідіктова. Пані Ірино частий гість на іграх та завжди на звʼязку з командою. По закінченню матчу пані Ірино привітала нашу команду та нагородила гравчинь медалям від УАФ, вимпелами та квітами. І в цю хвилину ми відчули себе ніби вдома.

Наступний сезон для підопічних Анни Покус розпочнеться в 2 національній лізі Швейцарії вже у складі ФК “Клотен” (в сезоні 2022/23 команда зайняла 9 місце серед 12 команд). До цієї команди приєднались 7 українських гравчинь: голкіпер – Ліпатова Софія, капітан команди – Літус Олександра, гравчині – Греса Валерія, Сніжко Катерина, Алієва Руслана, Ніколаєнко Анна та Лісова Єльвіра.

Ще дві гравчині у наступному сезоні спробують свої сили у 2 дивізіоні: Анна Давиденко продовжить свою карʼєру у складі «Wiesendangen», Дарʼя Патрікєєва приєднається до складу „Furttal“.

Катерина Бабенко зіграє в третій лізі у складі ФК «Töss», Анастасія Місішин залишається з SC “Wipkingen”. Валерія Літус у процесі відновлення колінного суглобу. Валерія Колодочка – асистент тренера в SC “Wipkingen”.

Войтенко Ольга, Позднікова Поліна, Плечищева Вікторія, Казмірчук Ангеліна та Тюхтій Валерія наразі у статусі «вільного агенту».

Прес-служба ФК Житлобуд-1