PINATAR CUP 2020: Україна – Ісландія – 0:1. Третє місце на турнірі

502

У своєму останньому матчі на міжнародному турнірі в Іспанії підопічні Наталії Зінченко з мінімальним рахунком поступилися збірній Ісландії.

10 березня, в Іспанії завершився міжнародний турнір Pinatar Cup, в якому вперше брала участь жіноча збірна України. У попередніх матчах синьо-жовті зазнали поразки від Шотландії та перемогли Північну Ірландію. Сьогодні ж українки програли Ісландії з рахунком 0:1 та посіли у змаганнях підсумкове третє місце.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, але збірна України пропустила необов’язковий гол після флангового прострілу. У другому таймі українські дівчата вели гру та на останніх хвилинах мали чудові шанси відзначитися. Найбільш небезпечним був удар Хіміч, але чудово діяв воротар суперниць.

Нагадаємо, що жіноча збірна України готується до вирішальних поєдинків кваліфікаційного турніру Євро-2021, найближчі з яких відбудуться в наступному місяці — проти Чорногорії на виїзді (10 квітня) та Греції на своєму полі (14 квітня в Запоріжжі).