PM Media Club. Жіночий футбол в Україні: погляд у майбутнє.

573
PM Media Club. Жіночий футбол в Україні погляд у майбутнє.

У Києві відбулася конференція з розвитку жіночого футболу в Україні та світі

Представники ФК «Шахтар» обговорили перспективи розвитку жіночого футболу в Україні. Також у межах заходу було представлено партнерство Parimatch Ukraine з жіночою командою ФК «Шахтар».

Сьогодні футбол – одна з найперспективніших командних ігор для жінок, й українські футболістки демонструють гарні результати. Нагадаємо, від цього сезону УАФ зобов’язала всі клуби УПЛ і Першої ліги створити жіночі команди.


Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар»:

– Розвиток жіночого футболу – великий тренд останніх років. УЄФА та УАФ докладають чимало зусиль, щоб жіночий футбол був повноправним учасником футбольної родини. «Шахтар» своєю чергою підтримує цей напрям і робить внесок у просування жіночого футболу. Радіємо тому, що тепер займатимемось його розвитком спільно з титульним партнером клубу Parimatch. Разом ми зможемо зробити значно більше.

Наталія Гілевич, CEO:

– Жіночий футбол – важлива складова спорту як галузі, тому компанія Parimatch не стоїть осторонь і готова підтримати спортсменок на шляху їхнього професійного розвитку та популяризації жіночого футболу в Україні.

У дискусії взяв участь і Алан МакТевіш – представник ще одного клубу-партнера Parimatch англійського «Евертона». Він зазначив, що впровадження досягнень менеджменту іноземних клубів, на його думку, сприятиме розвитку українських жіночих команд.