Прем’єрне засідання оновленого Комітету жіночого футболу ФФУ

509
Прем’єрне засідання оновленого Комітету жіночого футболу ФФУ

У понеділок, 10 липня 2017 року, у Будинку футболу під головуванням Валерія Лунченка відбулося засідання оновленого Комітету жіночого футболу Федерації футболу України.

Відкрив засідання своїм виступом перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, якого було запрошено на робочу зустріч. Він привітав нових членів Комітету, висловив сподівання на плідну співпрацю, подякував голові Комітету за великий обсяг роботи за короткий термін, запевнив присутніх у підтримці з боку Федерації, а також розповів про майбутні плани у розбудові дівочого футболу.

ФФУ, Асоціація, комітет жіночого футболу, Лунченко Валерій

Першим питанням порядку денного засідання став розгляд звернення Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу (ВАЖФ) до ФФУ щодо передачі частини повноважень з організації та проведення Всеукраїнських змагань з жіночого та дівочого футболу.

Були затверджені підсумки Всеукраїнських змагань серед дівочих та жіночих команд сезону 2017 року, а також Всеукраїнського футбольного турніру «Кубок надій ФФУ». Бурхливе обговорення викликала пропозиції щодо вивчення міжнародного досвіду створення жіночих команд у структурі професіональних клубів. Було вирішено надати пропозиції з цього питання.

ФФУ, Асоціація, комітет жіночого футболу, Лунченко Валерій

Одним  із найголовніших пунктів порядку денного було питання щодо припинення співпраці із головним тренером жіночої збірної. Після обговорення члени Комітету одноголосно вирішили звернутися до керівництва ФФУ  щодо оголошення конкурсу на посаду головного тренера національної жіночої збірної команди України.

Також рішенням Комітету було затверджено перейменування дніпровської команди «Злагода» в «Злагода-Дніпро-1».

ФФУ, Асоціація, комітет жіночого футболу, Лунченко Валерій

©www.womensfootball.com.ua