Президент УАФ Андрій Павелко розповів про плани відновлення футболу в Україні

1211
Андрій Павелко, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, президент, футбол дівчата, дівочий футбол, карантин

Українська асоціація футболу (УАФ) планує відновити футбольні чемпіонати в Україні у серпні поточного року.

Про це заявив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в інтерв’ю інформаційному агентству Associated Press.

“Я говорив з нашим президентом Володимиром Зеленським про те, наскільки важливо відволікти людей саме футболом. Наразі усі зосереджені на війні. Щодня українці отримують інформацію про загиблих, про наслідки війни.

Ми говорили про те, що футбол має дуже велику силу, щоб допомогти людям думати про майбутнє, тому що зараз люди, звичайно, знаходяться не в доброму гуморі.

Тому ми разом із Президентом України ухвалили рішення, що в серпні плануємо відновити чемпіонат України. Будемо грати на всіх рівнях: УПЛ, Перша ліга, Друга ліга, жіночий чемпіонат.

Я повідомив президенту УЄФА Александеру Чеферіну та президенту ФІФА Джанні Інфантіно, що ми відновимо чемпіонати під час воєнного стану в Україні. Ми розраховуємо на їхню підтримку, обговорюємо деталі. Також обговоримо з нашою військовою радою та урядом, як це безпечно все організувати”, – цитує Павелка The Associated Press.

Нагадаємо, на початку травня було оголошено про дострокове завершення жіночих чемпіонатів через повномасштабне вторгнення росії.