20.12.18

9 матчів в лізі (10 голів), 1 матч в кубку
Знана голеадорка харківського “Житлобуду-2” Вероніка Андрухів продовжила свою бомбардирську справу і в поточному сезоні, забивши десять м’ячів у дев’яти зіграних матчів. Така висока результативність дозволила Вероніці замкнути трійку лідерів гонки найвлучніших Вищої ліги, а “Житлобуд-2” пішов на відпочинок у якості другої команди чемпіонату.
Роксолана Кравчук (“Житлобуд-2” Харків)
9 матчів в лізі (6 голів)
Трохи скромніші результати восени продемонструвала півзахисниця Роксолана Кравчук. У дев’яти матчах Роксолана шість разів засмутила голкіперів суперниць “Житлобуда-2”. Завдяки хорошій грі у клубі Роксолана потрапила на олівець тренерського штабу новоствореної жіночої студентської збірної України і наприкінці літа взяла участь у тренувальному зборі “синьо-жовтої” дружини, яка наступного року зіграє на Всесвітній Універсіаді.
Любов Мохнач (“Житлобуд-2” Харків)
10 матчів в лізі, 1 матч в кубку
Третьою представницею Прикарпаття у складі віце-чемпіонок України є захисниця Любов Мохнач. Загалом 21-річна гравчиня провела одинадцять ігор у чемпіонаті та кубку України. Як і Роксолана Кравчук, Любов була викликана до лав студентської збірної України.
Романа Лукач (ПФК “Львів-Янтарочка”)
11 матчів в лізі (1 гол), 2 матчі в кубку (1 гол)
Минулорічний “срібний” тріумф новояворівської “Янтарочки” у Першій лізі дозволив команді з Львівщині дебютувати у Вищій лізі під брендом ПФК “Львів-Янтарочка”. Однією з творчинь минулорічного тріумфу захисниця Романа Лукач зуміла пробитись до основної обойми вищолігової команди і восени взяла участь у всіх поєдинках “синьо-золотих”. Попри оборонне амплуа Романа навіть відзначилась двома голами – у ворота “Восходу” (5:1) та кубковому поєдинку з “Буковинською Надією” (9:0). Окрім того, наша краянка є основним гравцем молодіжної збірної України WU-19. “Львів-Янтарочка” після осінньої частини сезону посідає третю сходинку Вищої ліги.
Тетяна Аполлоніна (“Ладомир” Володимир-Волинський)
11 матчів в лізі (1 гол, 1 попередження), 2 матчі в кубку
Наддосвідчена Тетяна Аполлоніна веде до нових перемог волинський “Ладомир”. В активі нашої захисниці у першій частині сезону 13 матчів, в яких Тетяна відіграла всі 90 хвилин. Наразі “Ладомир” посідає шосту позицію Вищої ліги, програючи “Львів-Янтарочці”, який замикає трійку лідерів, всього один заліковий пункт.
Христина Перевізник (“Ладомир” Володимир-Волинський)
11 матчів в лізі (3 голи), 2 матчі в кубку
У всіх матчах “Ладомира” восени взяла участь ще одна наша краянка – Христина Перевізник. 21-річна півзахисниця в 11 матчах відзначилась трьома забитими м’ячами.
Надія Бойчук (“Пантери” Умань)
8 матчів в лізі (1 гол), 1 матч в кубку (1 гол, 1 попередження)
Дуже невдало складається сезон для уманських “Пантер”, честь яких захищає вихованка ДЮСШ №3 Надія Бойчук. У першій частині сезону “пантери” здобули лише одну перемогу, обігравши “Злагоду-Дніпро-1” (6:3) у заключному осінньому турі. Надія у складі уманчанок відіграла дев’ять поєдинків, в яких забила два м’ячі. Одна перемога залишає “Пантер” на останньому місці Вищої ліги чемпіонату України.
Андрій МОКЛЯК