Голіяк Ірина Вікторівна

    492
    Голіяк Ірина Вікторівна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 06.02.1995
    Вік 26
    Проведені матчі
    Асистент
    28 Лис 2021 13:00
    Восход (Стара Маячка)
    3 0
    Пантери (Умань)
       
    28 Лис 2021 13:00
    Восход
    3
    0
    Пантери
       
    | Стадіон «Старт» (Олешки) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    31 Жов 2021 12:00
    Чорноморець (Одеса)
    0 0
    Юність (Чернігів)
       
    31 Жов 2021 12:00
    Чорноморець
    0
    0
    Юність
       
    | Стадіон СОК «Люстдорф» (Одеса) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    16 Жов 2021 11:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 2
    Маріуполь (Маріуполь)
       
    16 Жов 2021 11:00
    Восход
    1
    2
    Маріуполь
       
    | Стадіон «Старт» (Олешки) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    15 Жов 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 1
    Багіра (Кропивницький)
       
    15 Жов 2021 11:00
    Ніка
    0
    1
    Багіра
       
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    8 Жов 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 9
    Перша Столиця (Харків)
       
    8 Жов 2021 11:00
    Ніка
    0
    9
    Перша Столиця
       
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    2 Жов 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
       
    2 Жов 2021 15:00
    Восход
    0
    2
    Колос
       
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    24 Вер 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 13
    Дніпро-1 (Дніпро)
       
    24 Вер 2021 11:00
    Ніка
    1
    13
    Дніпро-1
       
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    12 Вер 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
       
    12 Вер 2021 15:00
    Восход
    1
    0
    Карпати
       
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    3 Вер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 6
    Ворскла (Полтава)
       
    3 Вер 2021 13:00
    Ніка
    0
    6
    Ворскла
       
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    22 Сер 2021 15:00
    Чорноморець (Одеса)
    0 2
    Багіра (Кропивницький)
       
    22 Сер 2021 15:00
    Чорноморець
    0
    2
    Багіра
       
    | Стадіон СОК «Люстдорф» (Одеса)
    21 Сер 2021 18:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    2 0
    Колос (Ковалівка)
       
    21 Сер 2021 18:00
    Кривбас
    2
    0
    Колос
       
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    16 Сер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 4
    Чорноморець (Одеса)
       
    16 Сер 2021 13:00
    Ніка
    0
    4
    Чорноморець
       
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв)
    11 Сер 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
       
    11 Сер 2021 17:00
    Восход
    0
    6
    Житлобуд-1
       
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 0
    Карпати (Львів)
       
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас
    4
    0
    Карпати
       
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    31 Лип 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
       
    31 Лип 2021 17:00
    Восход
    1
    1
    Кривбас
       
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    Регіональні змагання 2013
    ДЮФЛ та Аматори України 2014-2017
    Змагання U-19 ПЛ З 2017