Руда Катерина Сергіївна

    1057
    Руда Катерина Сергіївна
    Посада
    Арбітр
    Громадянство
    Дата народження
    25.08.2004
    Років
    19
    Проведено матчів - 19
    Жовті картки
    36
    1.9
    За матч
    Червоні картки
    1
    0.1
    За матч
    Жовті картки (господарям)
    12
    0.6
    За матч
    Жовті картки (гостям)
    24
    1.3
    За матч
    Червоні картки (господарям)
    1
    0.1
    За матч
    Червоні картки (гостям)
    0
    0
    За матч
    Головний арбітр
    Вища ліга
    8 Тра 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    2 0
    Ладомир (Володимир)
    Перша ліга
    4 Тра 2024
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 8
    Минай (Закарпаття)
    Перша ліга
    3 Тра 2024
    - 13:00
    Полісся (Житомир)
    10 0
    Надбужжя (Буськ)
    Вища ліга
    28 Кві 2024
    - 13:00
    Верес (Рівне)
    1 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Вища ліга
    24 Кві 2024
    - 16:30
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    Перша ліга
    21 Кві 2024
    - 12:30
    Атекс (Київ)
    0 2
    Оболонь (Київ)
    Вища ліга
    13 Кві 2024
    - 12:00
    Верес (Рівне)
    0 0
    Пантери (Умань)
    Вища ліга
    28 Бер 2024
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    1 1
    Верес (Рівне)
    Перша ліга
    9 Жов 2023
    - 14:00
    Ладомир-2 (Володимир)
    3 1
    Надбужжя (Буськ)
    Вища ліга
    8 Жов 2023
    - 15:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    3 3
    Пантери (Умань)
    Вища ліга
    30 Вер 2023
    - 11:00
    Верес (Рівне)
    1 2
    Кривбас (Кривий Ріг)
    Перша ліга
    18 Вер 2023
    - 11:00
    Сістерс (Одеса)
    12 0
    Лідер (Полтавська область)
    Кубок України
    13 Вер 2023
    - 16:00
    Динамо (Київ)
    0 2
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Вища ліга
    9 Вер 2023
    - 11:00
    Верес (Рівне)
    1 2
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    3 Вер 2023
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    1 4
    Колос (Ковалівка)
    Кубок України
    26 Сер 2023
    - 11:00
    Шахтар (Донецьк)
    9 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Вища ліга
    19 Сер 2023
    - 16:00
    Пантери (Умань)
    1 4
    Динамо (Київ)
    Вища ліга
    12 Сер 2023
    - 11:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 6
    Верес (Рівне)
    Вища ліга
    7 Сер 2023
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    1 1
    Житлобуд-1 (Харків)