Васильченко (Тагамлик) Вероніка Вікторівна

    3096
    Тагамлик Вероніка Вікторівна
    Посада
    Арбітр
    Громадянство
    Дата народження
    04.08.1994
    Років
    29
    Проведено матчів - 24
    Жовті картки
    69
    2.9
    За матч
    Червоні картки
    6
    0.3
    За матч
    Жовті картки (господарям)
    32
    1.3
    За матч
    Жовті картки (гостям)
    37
    1.5
    За матч
    Червоні картки (господарям)
    2
    0.1
    За матч
    Червоні картки (гостям)
    4
    0.2
    За матч
    Головний арбітр
    Вища ліга
    12 Тра 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    Вища ліга
    11 Тра 2024
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Вища ліга
    4 Тра 2024
    - 11:00
    Металіст 1925 (Харків)
    4 1
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    29 Кві 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    1 3
    Ворскла (Полтава)
    Вища ліга
    23 Кві 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    3 1
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    18 Кві 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    2 2
    Металіст 1925 (Харків)
    Вища ліга
    15 Кві 2024
    - 11:00
    Ворскла (Полтава)
    6 0
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    31 Бер 2024
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 1
    Динамо (Київ)
    Вища ліга
    23 Бер 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 3
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    18 Лис 2023
    - 12:00
    Ворскла (Полтава)
    12 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Кубок України
    11 Лис 2023
    - 14:00
    Ворскла (Полтава)
    5 1
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Перша ліга
    5 Лис 2023
    - 12:00
    Кривбас-2 (Кривий Ріг)
    0 4
    Юність (Чернігів)
    Вища ліга
    4 Лис 2023
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 0
    Динамо (Київ)
    Перша ліга
    29 Жов 2023
    - 12:00
    Кривбас-2 (Кривий Ріг)
    1 2
    Оболонь (Київ)
    Вища ліга
    14 Жов 2023
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 1
    Колос (Ковалівка)
    Вища ліга
    11 Жов 2023
    - 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    Вища ліга
    6 Жов 2023
    - 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    2 0
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Перша ліга
    1 Жов 2023
    - 12:00
    Кривбас-2 (Кривий Ріг)
    0 13
    Сістерс (Одеса)
    Вища ліга
    17 Вер 2023
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    1 0
    Колос (Ковалівка)
    Вища ліга
    9 Вер 2023
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 2
    Шахтар (Донецьк)
    Перша ліга
    2 Вер 2023
    - 11:30
    Лідер (Полтавська область)
    10 0
    Металург (Запоріжжя)
    Вища ліга
    31 Сер 2023
    - 11:00
    Ворскла (Полтава)
    8 0
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Вища ліга
    18 Сер 2023
    - 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    6 2
    Ладомир (Володимир)
    Вища ліга
    6 Сер 2023
    - 11:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    3 2
    Пантери (Умань)