Усова Катерина Іванівна

    485
    Усова Катерина Іванівна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 12.11.1991
    Вік 29
    Проведені матчі
    20 Чер 2021 15:00
    ОКІП (Київ)
    5 0
    Кобра (Білокуракине)
       
    20 Чер 2021 15:00
    ОКІП
    5
    0
    Кобра
       
    13 Чер 2021 12:00
    Юність (Чернігів)
    0 2
    Атекс (Київ)
       
    13 Чер 2021 12:00
    Юність
    0
    2
    Атекс
       
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    1  
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Маріуполь
    1  
    22 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 4
    Житлобуд-2 (Харків)
       
    22 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    0
    4
    Житлобуд-2
       
    15 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 4
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1  
    15 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1
    4
    Родина-Ліцей
    1  
    8 Тра 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
    3  
    8 Тра 2021 12:00
    Восход
    1
    0
    Карпати
    3  
    1 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 3
    Восход (Стара Маячка)
    3  
    1 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    0
    3
    Восход
    3  
    26 Кві 2021 14:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    7 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1  
    26 Кві 2021 14:00
    ЕМС-Поділля
    7
    0
    Буковинська Надія
    1  
    24 Кві 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    3 0
    ОКІП (Київ)
       
    24 Кві 2021 12:00
    Атекс
    3
    0
    ОКІП
       
    21 Кві 2021 15:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1 0
    Карпати (Львів)
    4  
    21 Кві 2021 15:00
    Ладомир
    1
    0
    Карпати
    4  
    16 Кві 2021 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Пантери (Умань)
    4  
    16 Кві 2021 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    0
    Пантери
    4  
    10 Кві 2021 13:00
    Харківський коледж (Харків)
    9 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2  
    10 Кві 2021 13:00
    Харківський коледж
    9
    1
    Янтарочка
    2  
    2 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2  
    2 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Ладомир
    2  
    23 Бер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1  
    23 Бер 2021 13:00
    Ніка
    3
    0
    ЕМС-Поділля
    1  
    20 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1  
    20 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2
    4
    0
    Ладомир
    1  
    7 Лис 2020 14:00
    Колос (Ковалівка)
    19 0
    Кобра (Білокуракине)
       
    7 Лис 2020 14:00
    Колос
    19
    0
    Кобра
       
    30 Жов 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 6
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    3  
    30 Жов 2020 12:00
    Ніка
    3
    6
    Ладомир
    3  
    18 Жов 2020 16:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2  
    18 Жов 2020 16:00
    Житлобуд-2
    9
    0
    ЕМС-Поділля
    2  
    12 Жов 2020 13:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    5 1
    12 Жов 2020 13:00
    ЕМС-Поділля
    1
    2
    Маріуполь
    5 1
    8 Жов 2020 15:00
    Пантери (Умань)
    3 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4 2
    8 Жов 2020 15:00
    Пантери
    3
    0
    Буковинська Надія
    4 2
    4 Жов 2020 16:00
    Пантери (Умань)
    2 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    3  
    4 Жов 2020 16:00
    Пантери
    2
    1
    ЕМС-Поділля
    3  
    3 Жов 2020 12:00
    Атекс (Київ)
    5 1
    Харківський коледж (Харків)
    5  
    3 Жов 2020 12:00
    Атекс
    5
    1
    Харківський коледж
    5  
    26 Вер 2020 12:00
    ОКІП (Київ)
    1 4
    Харківський коледж (Харків)
    1  
    26 Вер 2020 12:00
    ОКІП
    1
    4
    Харківський коледж
    1  
    Регіональні змагання 2012-2013
    ДЮФЛ та Аматори 2014-2016
    Змагання U-19 ПЛ 2017-2018
    Друга ліга з 2018
    ФІФА з 2017