Усова Катерина Іванівна

    584
    Усова Катерина Іванівна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 12.11.1991
    Вік 29
    Проведені матчі
    2 Жов 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    1  
    2 Жов 2021 15:00
    Восход
    0
    2
    Колос
    1  
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    26 Вер 2021 16:00
    Динамо (Київ)
    10 0
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    1  
    26 Вер 2021 16:00
    Динамо
    10
    0
    ДЮСШ №1
    1  
    | НТБ Конча Заспа (Київ) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    12 Вер 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
    1  
    12 Вер 2021 15:00
    Восход
    1
    0
    Карпати
    1  
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    4 Вер 2021 16:00
    Колос (Ковалівка)
    2 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1  
    4 Вер 2021 16:00
    Колос
    2
    0
    ЕМС-Поділля
    1  
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    3 Вер 2021 17:00
    Шахтар (Донецьк)
    13 0
    Чорноморець (Одеса)
    2  
    3 Вер 2021 17:00
    Шахтар
    13
    0
    Чорноморець
    2  
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    15 Сер 2021 17:00
    Динамо (Київ)
    4 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 1
    15 Сер 2021 17:00
    Динамо
    4
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2 1
    | НТБ Конча Заспа (Київ) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    14 Сер 2021 17:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    Пантери (Умань)
    4  
    14 Сер 2021 17:00
    Житлобуд-2
    8
    0
    Пантери
    4  
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    11 Сер 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    2  
    11 Сер 2021 17:00
    Восход
    0
    6
    Житлобуд-1
    2  
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    7 Сер 2021 17:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 0
    Колос (Ковалівка)
    4  
    7 Сер 2021 17:00
    Маріуполь
    1
    0
    Колос
    4  
    | Стадіон «Азовець» (Маріуполь) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    15 0
    Пантери (Умань)
    2  
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1
    15
    0
    Пантери
    2  
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Регіональні змагання 2012-2013
    ДЮФЛ та Аматори 2014-2016
    Змагання U-19 ПЛ 2017-2018
    Друга ліга з 2018
    ФІФА з 2017