Рейтинг UEFA. Листопад 2018: національна жіноча збірна повертає 17 місце

347
Рейтинг жіночих збірних, UEFA Women's Team Coefficients, рейтинг збірних, рейтинг УЄФА, МиЗбірна, футбол жінки, жіноча збірна України
13 листопада 2018 року Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА/UEFA) опублікував оновлений рейтинг національних жіночих збірних команд.

Згідно з новими показниками збірна України повернула собі одну сходинку (порівняно з рейтингом у квітні) і знову посідає 17 місце в Європі. 

На відміну від рейтингу ФІФА, для розрахунку загального показника УЄФА  враховуються матчі збірної, зіграні в офіційних зустрічах ЧЄ та КС, як у кваліфікації (включаючи плей-офф), так і фінальній частинині турніру. Товариські матчі не враховуються.

Для розрахунку враховуються виступи тільки в п’яти попередніх періодах: трьох кваліфікаційних і двох фінальних частин останніх турнірів.

Наразі до підрахунку внесені матчі кваліфікації та фінальної стадії Кубку Світу-2015 і Чемпіонату Європи-2017, а також матчі відбору до Кубку Світу-2019.

Зазначимо, що саме ці показники будуть ключовими у формуванні корзин для жеребкування відбіркового раунду ЄВРО-2021, яке відбудеться 22 лютого 2019 року.
Історія рейтингу жіночої збірної України:
Рейтинг жіночих збірних, UEFA Women's Team Coefficients, рейтинг збірних, рейтинг УЄФА, МиЗбірна, футбол жінки, жіноча збірна України

Лідерство повернули собі футболістки Англії (+1). На другу сходинку піднялися представниці Франції (+1). Трійку лідерів замикає бундестім – збірна Німеччини (+1). В ТОП5 збірних Старого світу також увійшли збірні Нідерландів (-3) та Іспанії (+1). Цікаво, що минулоручні чемпіони Європи втратили лідерство рейтингу і погіршили свої показники одразу на три пункти.  

ЧИТАТИ ТАКОЖ: FIFA: Жіночий футбол. Рейтинг збірних – вересень 2018.