Роман Заєв: «Готуємось до довгого чемпіонату»

166
Роман Заєв - Готуємось до довгого чемпіонату

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв розповів про підготовку до сезону, перший спаринг та появу новачків

– Стартував другий підготовчий збір команди, «Шахтар» провів один контрольний поєдинок. Чи є проміжні підсумки?
– Наприкінці першого циклу підготовки ми мали багато футболісток на перегляді, потрібно було визначатися. Буквально в останній день збору вдалося провести спаринг, який дав змогу ухвалити рішення. Якщо говорити про якість гри, то, звісно, ще є над чим працювати. Саме другий збір присвятимо тому, щоб поставити більш швидкісний футбол, чого й прагнемо.

– Після матчу в команді з’явилися новачки?
– Якщо чесно, ми визначились ще до нього. Також у нас були три-чотири футболістки, щодо яких питання було відкритим, – ніхто з них не справив враження, усі вже покинули нашу команду.

– За результатами жеребкування в 1-му турі чемпіонату на «Шахтар» очікує домашній матч з «Житлобудом-2». Регалії однієї з найтитулованіших команд України надають додаткової мотивації?
– Тут питання не в одному супернику. Наразі 12 команд виявили бажання зіграти в чемпіонаті, і ми з повагою ставимося до всіх, у тому числі й до флагмана. Жеребкування є жеребкування, рано чи пізно нам би довелося з ними зіграти. Готуємось до довгого чемпіонату і не ділимо суперників на сильних та слабких. Готуватимемося по максимуму до кожного матчу.

© Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)