Роман Заєв – про кадрову ситуацію ФК «Шахтар» та спаринги на зборах

636
Роман Заєв - про останні новини жіночої команди «Шахтаря»

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» – про тренувальний процес, кадрову ситуацію та спаринги на зборах

– Команда вийшла з відпустки 8 січня і після планового медогляду готується до другої частини сезону відповідно до програми першого тренувального збору. Наразі працюємо у двофазовому режимі: спочатку – заняття в спортивному залі, а потім – вправи з м’ячем у манежі, таким чином поступово готуючи всі системи організму до відновлення функціональної роботи. Є попередня домовленість завершити перший тренувальний збір товариською грою з «Житлобудом-1».

– У якому настрої та фізичному стані футболістки прибули на збори?
– Враховуючи тривалу відпустку, маю надію, що гравчині повноцінно відновилися як фізично, так і психологічно. Усі приїхали в чудовому настрої та з розумінням ставляться до вимог тренерського штабу. Після відпочинку завжди є бажання працювати.

– У першій половині сезону «Шахтар» мав труднощі через травми, а якою є кадрова ситуація зараз?
– Вегерич, Вишневська і Семенюк продовжують відновлюватись, але перебувають у завершальній фазі. Маю надію, що до початку другого кола вони встигнуть набрати форму і допоможуть команді в майбутньому.

– Які товариські матчі відбудуться під час зборів?
– Перший – 27 січня з «Житлобудом-1». У лютому заплановано контрольні зустрічі з «Оболонню», «Атексом», «Маріуполем» і «Динамо». Кожен тижневий цикл збираємося завершувати товариською грою.


Любов Мохнач, захисниця:

– До тренувального процесу команда повернулася в чудовому настрої з великим бажанням працювати. Під час відпустки ми мали індивідуальні завдання, а на першому занятті зосередилися на покращенні техніки та взаємодії з м’ячем.

ЖФК Шахтар Донецьк 2023