Роман Заєв – про останні новини жіночої команди «Шахтаря»

209
Роман Заєв - про останні новини жіночої команди «Шахтаря»

18 листопада колектив Романа Заєва провів передматчеве тренування на базі Академії в Щасливому.

Дівчата розпочали з півгодинної розминки, а потім перейшли до квадратів, працюючи над утриманням м’яча. Основна частина заняття присвячувалась тактичним вправам за наближених до ігрових умов з елементами виходу з оборони в атаку.

Лідія Заборовець, півзахисниця:

– Після матчу з «Атексом» мали перерву, усі відпочили морально й фізично. Зараз готуємось до останніх трьох ігор. Сьогодні працювали здебільшого над тактикою: трохи розім’ялися (за морозної погоди це було необхідно), а потім зіграли у квадрати.


Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв – щодо роботи після вихідних, підготовки до «Вереса» та виступів Молодюк за збірну

– Минулого тижня після вихідних ми зібралися й без перерви готувалися до решти ігор. Якщо говорити про «Верес», то ми знаємо їхні сильні сторони та підлаштовуємось. Сьогоднішню роботу було спрямовано на те, аби скористатися своїми сильними якостями, які надали б нам перевагу.

– Як команда сприйняла навантаження після п’ятиденного відпочинку?
– Завжди попереджаємо дівчат про ту роботу, яка має бути після вихідних. Відпочинок був уже необхідним як з погляду фізики, так і морально. Після приїзду зорієнтували на ударну роботу, і всі з розумінням поставились.

– Як у матчі з «Вересом» узяти три очки?
– У суперника молода та амбітна команда. Очікую, що в матчі буде багато боротьби і єдиноборств, ніхто не захоче поступатися. До таких супротивників треба підходити з чітким розумінням свого плану, тож спробуємо завтра показати все те, що сьогодні напрацьовувалось.

– Чи змінилася кадрова ситуація?
– На жаль, дівчата продовжують перебувати на реабілітації після операцій, наразі ніхто не відновився. Інші у строю та готуються до ігор.

– Єлизавета Молодюк виступала у юнацькій збірній і відзначилася дебютним голом. Такий результат допоможе їй грати на вищому рівні?
– Радію, що Заборовець з Астаховою перебувають на провідних ролях у збірній U17, а Молодюк – у команді U19. Щасливий за Єлизавету, вона талановита й перспективна. Якщо її кар’єра піде вгору, то вона стане футболісткою дорослої збірної.

– Наприкінці року в «Шахтаря» матчі з прямими конкурентами – «Динамо» й «Колосом».
– Гадаю, усі три матчі будуть лобовими, оскільки «Верес» також гучно заявляє про свої амбіції. Усю програму роботи планомірно розписано під кожен з трьох поєдинків. Зараз ми в групі команд від 3-го до 6-го місця, і не хочеться далеко відпускати лідерів, адже попереду ще друге коло – усе може змінитися.

Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)