Сергій Палкін: «Через два-три роки потрібно ставати чемпіонами України»

1215
Сергій Палкін «Через два-три роки потрібно ставати чемпіонами України у жіночому футболі»
ФК Шахтар

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін підвів підсумки 2021 року, зокрема у діяльності жіночої команди.

«Бажаємо потрапити до Вищої ліги»

– Цьогоріч «Шахтар» створив жіночу команду, яка є одноосібним лідером чемпіонату. Чи очікували такого результату з огляду на різницю м’ячів 89–0?
– Коли я зустрічався з тренером жіночої команди, казав йому: якби перша команда стільки забивала і нічого не пропускала, це було б мегадосягнення. Дівчата показали серйозний результат, і вже стоїть питання не про те, чи зможуть вони взяти чемпіонство, тут уже цікаво, чи зможуть не пропустити. Вони внутрішньо самомотивовані не кількістю перемог, а тим, заб’є їм хтось чи ні.

– Попри такий результат, чи плануються зміни в команді в зимове міжсезоння?
– Думаю, так. Пару змін там точно буде, і когось ми підпишемо. Зараз триває обговорення, одна-дві людини буде.

– Які амбіції в клубу щодо жіночої команди?
– Зараз ми хочемо потрапити до Вищої ліги. Гадаю, є 99,9%, що ми потрапимо туди, якщо маємо різницю м’ячів 89–0. Наступного сезону хочемо, щоб команда змагалась за перші чотири місця. Відчуємо чемпіонат Вищої ліги, і вже, можливо, наприкінці наступного року вноситимемо якісь корективи. А якщо дивитися на два-три роки вперед, то потрібно ставати чемпіонами України.

– Цього року спостерігається зростання середньої цифри відвідуваності матчів «Шахтаря», але поки що не можна сказати, що команда має повноцінного 12-го гравця. Що робити, аби повернути людей на стадіон?
– Наступного року ми запускаємо кілька цікавих проєктів. Переконаний, це вплине на відвідуваність і вона щороку зростатиме. Проєкти цікаві, проте заздалегідь говорити не хочу, а коли вже запустимо, коли підготуємось, анонсуватимемо й розповідатимемо.