Сергій Сапронов: «Деякі позиції в захисті та нападі треба підсилювати»

1012
УАФ, МиЗбірна, Збірна Ю-17, тренер жіночих збірних, жіночий футбол, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов

Із 23-го по 30 серпня в Пущі-Водиці дівоча збірна України (WU-17) проводить етап підготовки до першого раунду чемпіонату Європи 2022 року.

— Через пандемію збірні різних вікових груп не збиралися майже два роки, — сказав головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Ось чому довелося докласти чималих зусиль, аби визначитись із тими, кого запросити на збір.

— Чи є в дівочої збірної базовий клуб?

— Так, «Ладомир» із Володимира-Волинського. І це не випадково, адже підопічні Олега Бортніка виступають у вищій лізі чемпіонату України. Друга команда за представництвом у збірній — «Перша столиця» з Харкова.

Слід зазначити, що цей збір швидше селекційний, бо вже перші тренування показали, що деякі позиції в захисті та нападі треба підсилювати. Остаточно визначимося після спарингів — із «Колосом» та «Атексом».

— А хто з гравців, на яких ви розраховували, не зміг приїхати до Пущі-Водиці?

— Анастасія Галак і Тетяна Веремейчук. На жаль, травми завадять їм узяти участь і в першому раунді чемпіонату Європи.

— Хто ще входить до вашого тренерського штабу?

— Микола Сідорчук, Людмила Лемешко та Олександр Митько.

Згідно з рейтингом дівоча збірна України виступатиме в Лізі В, де на груповому етапі її суперницями у вересні будуть футболістки Естонії, Молдови та Північної Македонії. Налаштовуватимемо підопічних на підвищення в табелі про ранги, а головними конкурентками будуть господарки — естонки.

У рамках НТЗ, у збірної WU-17 заплановано два контрольних поєдинки з представниками Вищої ліги. Ці протистояння наша збірна проведе також на тренувальній базі “Оболонь” у м.Буча.

26.08.2020 – Україна WU17 – Атекс (Київ) – 10:30*
29.08.2020 – Україна WU17 – Колос (Ковалівка) – 17:00*
* (орієнтовний час початку)