Сергій Сапронов: «Головний матч буде з Естонією»

358
УАФ, МиЗбірна, Збірна Ю-17, тренер жіночих збірних, жіночий футбол, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов

Наставник дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов прокоментував підготовку своєї команди до участі у відборі першості Європи 2023 року.

Із 7-го до 13 жовтня дівоча збірна України WU-17 в Естонії братиме участь у першому раунді відбору чемпіонату Європи 2023 року. Окрім господарок, суперницями наших дівчат будуть футболістки Англії та Данії.

Головний тренер синьо-жовтих Сергій Сапронов розповів про підготовку та завдання на цьому етапі змагань:

— Тішить, що спільними зусиллями УАФ та УЄФА у нас з’явилася можливість провести триденний навчально-тренувальний збір у Таллінні з подальшою участю у відбірному турнірі. Це дуже важливо, адже востаннє збірна України цього віку збиралася ще в жовтні минулого року. А оскільки основний склад очікувано зазнав змін, то за ці кілька днів дівчатам треба було не тільки познайомитися, а й постаратися налагодити ігрові зв’язки. Хоча, звичайно, ігрової практики дуже бракуватиме, і тому намагатимемося знаходити спільну мову на полі вже безпосередньо під час офіційних поєдинків.

— На вашу думку, до лав збірної потрапили всі наші найсильніші футболістки цього віку?

— Ми провели селекцію і, сподіваюся, залучили всіх найкращих. Тепер важливо, аби обійшлося без травм.

— Знайомлячись зі складом дівочої збірної України, ми звернули увагу на те, що відразу три ваші підопічні представляють зарубіжні клуби…

— Серед наших легіонерок виокремлю Марину Птицину, яка захищає кольори іменитої німецької команди «Вольфсбург». До речі, вона виступає не тільки серед ровесниць, а й заявлена в чемпіонаті серед 21-річних. Саме Птицина може зіграти на лівому фланзі півзахисту й на вістрі атаки.

— З-поміж майбутніх суперниць ваші підопічні найкраще знайомі з господарками…

— Маєте рацію, адже саме з естонками ми з’ясовували стосунки в жовтні минулого року у відбірних змаганнях у Таллінні, де, взявши гору — 1:0, здобули путівку до елітного дивізіону. Утім, основними претендентками на перемогу в нашій групі вважаються футболістки Данії та Англії. Постараємося дати бій фаворитам, але головне для нас — у заключному турі бути сильнішими за естонок і не понизитися в класі.

Збірна України WU17
7 Жов 2022
- 14:30
Англія
11 0
Україна WU17
Збірна України WU17
10 Жов 2022
- 14:30
Данія
4 1
Україна WU17
Збірна України WU17
13 Жов 2022
- 14:30
Естонія
0 0
Україна WU17