Сергій Сапронов – головний тренер харківського «Житлобуд-1»

493
Вища ліга, жінки, УАФ, склади команд, жіночий футбол, клуби учасники, Житлобуд-1, Сергій Сапронов, ЖФК, Жилстрой-1, Женский футбол, логотип, Харьков
(Прес-служба ЖФК Житлобуд-1, fczh1.com): 16 грудня, президент клубу ЖФК “Житлобуд-1” Олександр ХАРЧЕНКО представив нового головного тренера команди – Сергія САПРОНОВА.

Сергій САПРОНОВ: Завдання перед командою стоять максимальні – чемпіонат, Кубок, Ліга Чемпіонів. З багатьма з вас я знайомий, стежив за вашими іграми в Інтернеті. Я впевнений, що ви підійдете до роботи професійно. Ви – команда, і я в вас вірю.

Олександр ХАРЧЕНКО: Дуже радий вас всіх бачити після відпустки. Я сподіваюся, що ви покажете свій рівень з новим тренером. Я бажаю вам успіхів і докладу всіх зусиль, які залежать від мене, щоб ви досягали найвищого результату. Ви для мене, як велика сім’я, і я сподіваюся, що в колективі буде така ж дружня обстановка.

Довідка:
Сергі́й Валентинович Сапро́нов (21 жовтня 1961, Чернігів) — радянський та український футболіст, відомий завдяки виступам у складі чернігівської «Десни», вінницької «Ниви» та низки інших українських клубів. Після завершення активних виступів перейшов до тренерської діяльності. Очолював жіночий футбольний клуб «Легенда», Львів та національні дівочі збірні України WU-15 та WU-17.

Команда приступила до 10-денного циклу у режимі одноразових тренувань.