Сергій Сапронов – головний тренер ПФК «Львів-Янтарочка»

453
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, ПФК Львів-Янтарочка, жіночий чемпіонат, Новояворівськ, женский футбол, ФФУ Вища ліга, ЖФК, Сапронов Сергій
5 серпня 2018 року стане знаковою датою в історії львівського футболу, адже саме цього дня «Львів-Янтарочка» розпочне свої виступи у чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років.


Таким чином, ФК «Львів» стане першим професіональним клубом в Україні, який, окрім чоловічої команди у Прем’єр-лізі, матиме у своїй структурі і жіночу команду Вищої ліги.

Нещодавно головну команду львівського колективу очолив відомий спеціаліст у жіночому футболі – Сергій Сапронов. Домашні матчі «Львів-Янтарочка» проводитиме на стадіонах «Скіф» у Львові та ім. Олега Русина у Новояворівську.

У першому турі 28-го за ліком розіграшу національної першості, в якому братимуть участь 10 команд з 8 регіонів України, «Львів-Янтарочка», зустрінеться із командою «Злагода-Дніпро-1» з Дніпра. Матч відбудеться у неділю, 5 серпня, о 13:00 на стадіоні ім. Олега Русина у Новояворівську.

Запрошуємо вболівальників взяти участь у цій визначній події та підтримати львівських футболісток під час їх дебюту в елітному жіночому дивізіоні!

Інформаційна служба ФК «Львів»
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, ПФК Львів-Янтарочка, жіночий чемпіонат, Новояворівськ, женский футбол, фінал, ФФУ Вища ліга, ЖФК, ФФЛО, футбольний клуб