Сергій Сапронов: «Щоб вирішувати високі завдання – нам потрібно зміцнюватися»

441
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, женский футбол, УАФ Вища ліга, ЖФК, Сапронов Сергій,
(Інформаційна служба ПФК «Львів»): Головний тренер жіночої команди професійного футбольного клубу «Львів» Сергій Сапронов прокоментував вольову перемогу своєї команди над «Єдністю-ШВСМ» з Плисок у матчі 16-го туру Вищої ліги, а також поділився думками стосовно шансів «синьо-золотих левиць» поборотися за третє місце у чемпіонаті.

Про перемогу над «Єдністю-ШВСМ»

«Єдність-ШВСМ» – наш конкурент в таблиці і за всіма спортивними розкладами. Приємно, що обіграли його і відчепили від боротьби за бронзу. Хоча почали гру досить кепсько, на початку встигли «ковтнути» гол. Вважаю, що починати матч з гандикапом в мінус – це неправильно. Хоча вже вкотре ми здійснюємо такі помилки у дебюті матчів. Установка була – активно вступати у відбір на чужій половині поля, так що цього дівчата не виконали.

Добре, що переломили хід гри. І атаки швидкі з’явилися, і м’ячі хороші забили. Але коли досвідчені гравчині припускаються таких помилок на 45-й хвилині … Неважливо був пенальті чи ні. Привезли самі собі непотрібний аут. Замість того, щоб вибити, почали зберігати м’яч. І отримали 11-метровий.

Добре, що після розмови в роздягальні вийшли агресивними на другий тайм. Відразу забили, почали грати більш розкуто, з настроєм. Було видно, що на полі команда, і другий тайм дівчата провели дуже добре. Проявили бійцівські якості, виконали тактичні моменти, які ми намагалися до них довести. Перебудувалися і ззаду більш-менш надійно зіграли. Почали вчасно розбирати гравців і «сідати», тому що суперник вів гру за допомогою довгих передач на швидкісних нападників. У нас швидкостей трохи ззаду не вистачає, як загальнокомандної, так і індивідуальних. Але зіграли строго, і це добре. Важко навіть когось виділити. Всі були як єдиний механізм, працювали злагоджено на своїх місцях, як годинник.

Про наступний матч з «Житлобудом-2»

Гравці «Житлобуд-2» у складі збірної Харківської державної академії фізичної культуривиграли Універсіаду України, вже перестали боротися за золото чемпіонату України, тому складно спрогнозувати, в якому психологічному стані вони будуть. Але домашня гра – це все-таки стимул для них. Думаю, гра буде хорошою. Багато що залежить від нашої підготовки: як відновимося, в якому настрої підійдемо до матчу, як тактично побудуємо нашу гру.

Про боротьбу за третє місце у чемпіонаті

Матч з «Житлобудом-2» буде вирішальним. Після Харкова вже можна буде сказати: претендуємо ми ще на третє місце чи вже ні. У будь-якому випадку потрібно боротися до кінця. У нас схожий за складністю календар з «Восходом», але вони випереджають нас на три очки. Все буде залежати від результату матчу з «Житлобудом-2» 24 травня. Зараз боляче згадувати про втрачені очки в двох стартових турах чемпіонату, в недавньому поєдинку з «Ладомир». Такі непотрібні втрати турнірних балів потім позначаються на фініші сезону.

Про плани на наступний сезон

Розмова з керівництвом вже була. Потрібно проводити селекцію. Шукати швидких і думаючих футболісток. Бажано підсилити оборону і знайти забивного нападника. Щоб вирішувати високі завдання – нам потрібно зміцнюватися.