Стадіон «Арена Львів» (Львів)

  241
  Стадіон «Арена Львів» (Львів)
  Місто
  м. Львів
  Клуби
  Адреса
  вул. Стрийська, 199
  Вміщує
  34 512
  Відкрито
  2011
  Website

  Стадіон «Арена Львів» – найсучасніший та один з найновіших у Європі. Комфортна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою збудована спеціально до чемпіонату Євро 2012 і призначена обслуговувати спортивні та розважальні події найвищого рівня і масштабу.

  «Арена Львів» відповідає усім вимогам УЄФА, які передбачають розвиток нових технологій у будівництві, інформаційній та цифровій сферах. Чимало вимог спрямовані на збільшення зручності та безпеки перебування вболівальників на матчі.

  Львівський стадіон має 34 512 місць, із яких приблизно 300 – для почесних гостей у VIP-зоні та близько 150 в зоні скайбоксів. Візитна картка стадіону – це оглядовість з глядацьких місць як верхнього, так і нижнього ярусів, оскільки конструкція трибун створює максимальний ефект присутності на полі. Усі сидіння розміщені під частково прозорим накриттям.

  У п’ятиповерховому адміністративному корпусі знаходиться ігрова зона (тренерські, роздягальні для гравців, кімнати арбітрів та делегату матчу), прес-центр, конференц-зали, VIP-сектор, ресторан, офіси організаторів чемпіонату, а також чимало комерційних площ.

  Останні матчі
  Збірна України
  3 Вер 2019
  - 12:00
  Україна
  0 8
  Німеччина