Суспільне Тернопіль – про тренувальні будні збірної України WU15

836

У Тернополі завершилися тренувальні збори дівочої збірної України з футболу до 15 років. 

На тренувальний збір Олена Кудзієва запросила 23 футболістки до 15 років. Дівчата відпрацьовували тактику і володіння м’ячем. Футболістки з різних команд України також працювали над взаємодією на футбольному полі.

Одна з тих, кого викликали до збірної, 13-річна учасниця вінницької команди Ірина Олійніченко.

“Грати потрібно в комбінаційну гру через передачі і без помилок. Згуртованість є. Вже всі подружилися, знаємо один одного, спілкуємось, розвиваємось”.

Ворота збірної захила футболістка криворізької команди “Кривбас” Аліса Красікова.

“Колектив дуже гарний. Добре мене прийняли. Це дуже емоційний вид спорту. Мені дуже подобається цей спорт”.

Єдина представниця Тернопільщини у збірній – 13-річна Софія Юзва. У футбол дівчина грає 6 років. Зараз представляє команду “Чемпіон”.

“Я дуже рада, що мене викликали в збірну пограти з найкращими дівчатами України. Ми робили вправи на взаємодію, щоб розуміти один одного. Віддавати правильно паси і так далі”.

Головна тренерка команди Олена Кудзієва розповіла, що це перші збори команди за три роки.

“Ми вирішили провести збір у Тернополі, бо чули що тут більш безпечно. Дівчат я відбирала я за результатами фінальних змагань. Також багато спілкувалася з тренерами інших команд, збирала інформацію і так створися наш склад збірної. Ми провели тут два поєдинки. Дівчата непогано виглядали в цих іграх. Сподіваюсь, це хороша підготовка до наступних зборів, які ми, можливо, проведемо за кордоном. І це також наша надія на резерв для WU-17 “.

Тарас Бурак, Суспільне Тернопіль

Дівоча збірна команда України до 15 років WU15