Таміла Хімич та Любов Шматко – чемпіони Білорусі

1161

04.10.17

жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, гравці збірної, Хіміч, Шматко
Гравці жіночої національної збірної України – Таміла Хіміч та Любов Шматко здобули звання чемпіона Білорусі у складі команди ФК
Мінськ.

23 вересня, за два тури до фінішу чемпіонату країни серед жіночих команд, «Мінськ» обігравши «Зоркий-БДУ» з рахунком 1:0 достроково став чемпіоном Білорусі.

Цей титул для жіночої команди «Мінська» став п’ятим в історії. Відзначимо, що «Мінськ» виграє золоті медалі вже п’ятий рік поспіль і по праву вважається лідером жіночого футболу Білорусі.

Також, нагадаємо, що футболістки ФК Мінськ продовжують боротьбу у найпрестижнішому євротурнірі – Ліга чемпіонів УЄФА. Вдало подолавши груповий етап вони здобули право грати у 1/16 фіналу. Перший матч цієї стадії пройде на стадіоні ФК «Мінськ» 4 жовтня. Суперником білоруських футболісток буде «Славія» з Праги.