TARGET: «Юні футболісти та футболістки як амбасадори гендерної рівності»

142

Українська асоціація футболу розпочала імплементацію проєкту TARGET — «Юні футболісти та футболістки як амбасадори гендерної рівності», який реалізується в межах програми ЄС «Еразмус+» у галузі спорту.

Втіленням цього проєкту в життя займаються Латвійська футбольна федерація, що є координатором, Українська асоціація футболу, Естонська футбольна асоціація, Футбольна асоціація Мальти та Університет Модени і Реджо Емілії, професійне училище в Модені ForModena (Італія) і незалежна загальноєвропейська медіамережа EURACTIV MEDIA NETWORK B.V.

Метою проєкту, реалізація якого триватиме три роки, є сприяння гендерній рівності в молодіжних футбольних командах та за їхніми межами.

У лютому менеджерка УАФ із соціальної відповідальності Ірина Макаревич узяла участь в офлайн-зустрічі всіх партнерів проєкту, що проходила в Ризі. На сьогодні партнери планують проводити опитування серед тренерів, тренерок, гравців та гравчинь, на основі якого буде розроблена відповідна методологія.


This project has been funded with support from the European Commission. This communication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.