Тетяна Бондаренко: «Збірна України – це новий виклик для мене»

320
Тетяна Бондаренко

Захисниця жіночої команди київського «Динамо» Тетяна Бондаренко (на фото зліва) в інтерв’ю офіційному сайту «біло-синіх» прокоментувала гру Вищої ліги України з «Атексом» (3:0), а також поділилася враженнями від виклику до збірної України WU19.

– У першому таймі гра не вдалася, не було реалізації моментів, і в деяких епізодах ми перебудовувалися на гру суперника. У другому таймі ми змогли скористатися своїми шансами і завдяки цьому нам вдалося забити.

– З якою настановою від головного тренера виходили на заміну? Які завдання стояли перед вами?

– Допомогти у захисті та загострювати моменти біля воріт суперника.

– Заміни у перерві освіжили гру та принесли перемогу команді, які корективи було внесено?

– Була ротація позиціями, усі виклалися у міру своїх можливостей.

– Прокоментуйте епізод із вашим голом, на ударній позиції були не лише ви?

– Був кутовий, я опинилася в потрібному місці та у потрібний час.

– Моментів у команди було набагато більше, аніж рахунок на табло. Реалізація моментів – це головний акцент, який ви відпрацьовуєте на тренуваннях?

– Підсилюємо всі складові гри, а також атакуючі дії, робимо роботу над помилками.

– Перемога над «Атексом» наблизила вас до боротьби за призові місця у чемпіонаті. Чи відчуваєте свій потенціал і силу закріпитися серед лідерів Вищої ліги?

– Найкращий результат для нас – опинитися у трійці лідерів і зараз ми віддаємо всі сили, щоб закріпитись у ній. Результат побачимо наприкінці другого кола чемпіонату, і чи ми змогли досягти поставленої мети.

– Хотілося б привітати вас не лише з перемогою та забитим голом, але ще й дебютним викликом до збірної України WU19. Це ще один крок до вашої мрії?

– Для мене це був новий виклик у моїй кар’єрі, хотіла опинитися у збірній України та спробувати свої сили.

– Що найбільше запам’яталося, перебуваючи у розташуванні збірної? Які уроки здобули для себе?

– Атмосфера в команді, ставлення тренерського штабу, і найзабутнішою була атмосфера в роздягальні після вдало зіграних матчів – ці емоції не передати словами. Для себе зробила висновки, що завжди є над чим працювати і до чого прагнути.

Пресслужба ФК Динамо Київ