Тренери національної збірної України взяли участь у конференції УЄФА

194
LLuis Cortes / 4th UEFA Women’s National Team Coaches Conference

31 жовтня 2022 року в Англії відбулася 4-а Конференція УЄФА серед тренерів національних жіночих збірних.

Наставник збірної України Луїс Кортес та його асистент Жауме Ріус стали учасниками четвертої конференції УЄФА, основною тематикою якої став технічно-аналітичний звіт жіночого ЄВРО-2022.

У звіті, оприлюдненому на нараді тренерів, у вигляді фактів, цифр, статистики та зображень детально описані ключові тактичні та технічні моменти незабутнього липневого турніру в Англії.

Елітний жіночий футбол у Європі досяг нових захоплюючих висот – факт, підтверджений висновками, що містяться в технічному звіті УЄФА щодо жіночого ЄВРО-2022.

Команда технічних спостерігачів УЄФА на турнірі об’єднала свої думки та спостереження, щоб скласти повний огляд ЄВРО, який встановив нові стандарти для жіночої гри з точки зору тактичного інтелекту, технічних навичок, рівня фізичної підготовки та тренерської кмітливості.

Технічний звіт є результатом роботи, проведеної в Англії відразу після події, авторитетною командою нинішніх або колишніх тренерів жіночих національних збірних: Джемма Грейнгер, Маргрет Крац, Джейн Ладлоу, Ярмо Матікайнен, Енн Ное, Віра Паув та Хоуп Пауелл, а також колишнього голкіпера збірної Англії Девіда Джеймса та тренера Ювентуса Джо Монтемурро.

У звіті міститься захоплююча інформація про всі матчі, які були зіграні в Англії. Особливе місце відведено пам’ятному фіналу між збірними Англії та Німеччини на Уемблі.