Тренери жіночих футбольних клубів Вищої ліги підвищують свою кваліфікацію

1758
Центр ліцензування УАФ, Диплом В УЄФА, UEFA B Coaching Licence, В-диплом УЕФА,

У грудні місяці Центр ліцензування Української асоціації футболу завершив навчальний 2020 рік. 

Для когось з тренерів навчання вже завершилося, а інші будуть продовжувати підвищувати свою кваліфікацію у наступному році. Приємно, що серед великої кількості випускників присутні і тренери жіночих футбольних клубів Вищої ліги.

У вересні 2020 року відбулося урочисте вручення PRO-дипломів УЄФА. Головний тренер Національної жіночої збірної України та ЖФК «Житлобуд-2» (Харків) Зінченко Наталія завершила дворічний курс навчання  та стала першою жінкою в Україні з тренерською ліцензією найвищої категорії.

У листопаді  завершилася сесія з підвищення кваліфікації «Продовження терміну дії “В” ліцензії УЄФА», яку вдало завершили і представниці жіночого ФК «Карпати» (Львів) – тренери клубу Чайка Надія та Стеца Надія.

Паралельно відбувалося навчання і за програмою перепідготовки тренерів «А-диплом УЄФА», яку успішно завершила наставник футбольного клубу «Житлобуд-1» (Харків) – Котик Валентина.

У грудні відбулась сесія з підвищення кваліфікації «Продовження терміну дії “А” ліцензії УЄФА тренерів воротарів». За новими правилами УЄФА, з 2019 року тренер воротарів у штабі національних команд повинен мати спеціалізований профільний диплом для роботи з голкіперами. Свою тренерську ліцензію успішно поновив тренер національних жіночих збірних команд України Митько Олександр.

В останній місяць року також були вручені ліцензії слухачам курсу «В»-диплом УЄФА. Після успішної здачі теоретичного та практичного екзамену свою тренерську ліцензію отримав і головний тренер СК «Ладомир» (Володимир-Волинський) – Бортнік Олег.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олег (@olegbortnik90)

Також, 1 грудня 2020 року, Центр ліцензування УАФ затвердив список слухачів, які у 2021 році пройдуть навчання за програмою В-диплом УЄФА. В першій групі серед усіх інших буде і тренер ФК «ЕМС-Поділля» (Віниця) – Дуднік Олександр.

А ось серед тих, хто продовжує навчання, залишаються тренер ЖФК «Житлобуд-2» (Харків) – Мотько Юлія та асистент тренера національної жіночої збірної України – Ірина Василюк. На початку 2021 року вони мають скласти іспити за програмою А-диплом УЄФА.

Нагадаємо, що згідно Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих футбольних клубів сезону 2020/2021 років:

  • Обов’язковими умовами для виконання обов’язків головного тренера футбольної команди (клубу) Вищої ліги сезону 2020-2021 років є наявність ліцензії тренера з футболу категорії «В»-диплому УЄФА або категорії «С»-диплом з подальшим навчанням на категорію «В»-диплому УЄФА на протязі поточного сезону.
  • Для виконання обов’язків головного тренера футбольної команди Першої ліги сезону 2020-2021 років є наявність ліцензії тренера не нижче категорії “С”- диплом.

Центр ліцензування ФФУ, Диплом В УЄФА, UEFA B Coaching Licence, В-диплом УЕФА