Turkish Women’s Cup 2018: церемонія нагородження учасників (ВІДЕО)

474
UKraine women football, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, женская сборная Украины, Turkish Women’s Cup 2018, женский футбол, женская сборная

06 березня 2018 року завершився міжнародний турнір з футболу серед десяти жіночих національних збірних Turkish Women’s Cup 2018, в якому брала участь і національна жіноча збірна команда України.

Змагання проходитили в турецьких містах Аланії та Сіде. 10 команд згідно жеребу були розділені на три групи -4-3-3. Для того, щоб зрівняти кількість матчів на стадії групового етапу для груп В і С організатори турніру вирішили додати по одному поєдинку для цих команд за змішаною системою В+С (Казахстан зіграє з Північною Ірландією, Україна з Косово, а Румунія з Францією В).

Нагадаємо, що 28 лютого українки стартували на турнірі з нульової нічиєї з румунками, а 2 березня святкували перемогу в матчі зі збірною Косово – 2:0. В останньому матчі групового етапу наші дівчата здолали Північну Ірландію – 3:1, зайнявши перше місце у своїй групі. Згідно регламенту змагань ця перемога вивела нашу збірну на стиковий матч за 3 місце, в якому Україна у серії післяматчевих пенальті здобула важку, але таку потрібну перемогу над збірною Польщі.

А у фінальному матчі зійшлися найсильніші команди турніру Франція В та Мексика. 90 хвилин боротьби продемонстрували, що і молодь у француженок може дати бій любому супернику – перемога 2:1!

Одразу після фіналу відбулася церемонія нагородження команд та кращих гравців турніру. І тут приємно, що в номінації “КРАЩИЙ ВОРОТАР” визнано Катерину САМСОН – гравця збірної України!

Підсумкові місця:
1. Франція В
2. Мексика
3. УКРАЇНА
4. Польща
5. Косово
6. Північна Ірландія
7. Румунія
8. Йорданія
9. Латвія
10. Казахстан


Відеозапис церемонії: (дивитися з 12хв)