Турнір з футболу серед дівчат Делятинської ТГ – Кубок Незалежності-2022

218
Турнір з футболу серед дівчат Делятинської ТГ - Кубок Незалежності-2022

21 серпня 2022 року відбувся Другий традиційний турнір з футболу серед дівчат 2009 р.н. та молодших “Кубок Незалежності-2022” присвячений 31-річниці з Дня проголошення Незалежності України та пам’яті відомого футболіста та тренера ФК “Прут” Квочака Степана Захаровича.

Змагання проводилися з метою підвищення масовості дитячого футболу, всебічного розвитку та зміцнення здоров’я юних футболісток. Це відновлює спортивне життя, як і в громаді, так і державі в цілому. Хвилиною мовчання було вшановано спортсменів, захисників та захисниць України, які погинули на фронті та в тилу внаслідок російсько-української війни.

У турнірі взяли участь: ЖФК “Прикарпаття-ДЮСШ-3” м.Івано-Франківськ, ФК “Городенка” м.Городенка та ФК “Прут”. В результаті емоційних та напружених змагань перемогу здобула команда м.Городенки – ФК “Городенка” тренер Шевчук Василь Павлович , друге місце посіла команда м.Івано-Франківськ – ЖФК “Прикарпаття-ДЮСШ №3” тренер Тиханський Микола Іванович та Олійник Іван Іванович, а третє місце посіла команда – господар ФК “Прут” тренер Зупник Руслан Володимирович. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Дякуємо всім, хто долучився до проведення заходу. Все буде Україна!

Слава Україні! Героям слава!

Комунальний заклад “Спортивний клуб”Прут” Делятинської селищної ради