У Калинівці відбувся футбольний фестиваль серед дівочих команд WU-11

647
У Калинівці відбувся футбольний фестиваль серед дівчачих команд Ю-11, дівочий футбол, футбольний фестиваль, женский футбол, жіночий футбол
Калинівка Сіty

У Калинівці на майданчику зі штучним покриттям загальноосвітньої школи №3 відбувся Всеукраїнський футбольний фестиваль.

Калинівка стала одним із п’яти міст України, де відбуваються ігри Всеукраїнського футбольного фестивалю серед дівочих команд до 11 років.

Разом з нашим містом ці змагання приймають також Тернопіль, Полтава, Обухів Київської області та Новояворівськ на Львівщині.

Учасниць фестивалю вітали заступник начальника відділу жіночого футболу УАФ Руслан Діденко, заступник голови Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Павленко, директорка ЗОШ №3 м.Калинівки Валентина Кугай.

Ігор Павленко вручив Валентині Кугай відзнаку обласної асоціації футболу за допомогу в організації фестивалю та популяризацію дівочого футболу.

Переможця на фестивалі не визначали, бо основною метою фестивалю є популяризація футболу та здорового способу життя, а також дати дівчаткам відчути емоції спортивних змагань.

Руслан Діденко, Ігор Павленко та Валентина Кугай нагородили усіх учасниць фестивалю, які брали участь у цьому спортивному заході у Калинівці. Юні футболістки отримали кубки, медалі, рюкзаки і футболки від Асоціації футболу України.

Калинівка Сіty