У Сарнах визначили призерок жіночого Чемпіонату Рівненської області

348
У Сарнах визначили призерок жіночого Чемпіонату Рівненської області

У Сарнах відбувся традиційний жіночий Чемпіонат Рівненської області серед гравчинь 2007 року народження.

Змагання пройшли 26 жовтня. Участь взяли 5 команд. Це Обласний спортивний ліцей із Костополя, Зносицький ліцей Немовицької ТГ, Гощанська ДЮСШ, команда Дубровицької міської ради та Комунальний заклад “Сарненська ДЮСШ”.

Грали за коловою системою. Кожна команда зіграла з кожною. Поєдинки тривали по 15 хвилин. Так вирішили представники команд, з огляду на фізичний стан футболісток, адже повноцінний тренувальний процес є не у всіх.

У результаті перше місце посіла команда із Костополя, яка не програла жодної гри та не пропустила жодного м’яча. На другому колектив із Зносичів, а замкнули трійку гравчині із Дубровиці. Дівчата із Сарн стали четвертими, а із Гощі – п’ятими.

 • 1 тур
  Сарни 0:0 Дубровиця
  Гоща 0:2 Костопіль
 • 2 тур
  Дубровиця 2:1 Гоща
  Костопіль 1:0 Зносичі
 • 3 тур
  Гоща 1:2 Сарни
  Зносичі 0:0 Дубровиця
 • 4 тур
  Сарни 0:0 Зносичі
  Дубровиця 0:2 Костопіль
 • 5 тур
  Зносичі 1:0 Гоща
  Костопіль 2:0 Сарни

У поєдинку за третє місце по пенальті гравчині із Дубровиці перемогли команду із Сарн 3:2.

Як повідомив Олег Кучер, Рівненська обласна асоціація футболу забезпечила суддівство, оплатила оренду стадіону. Також кожній команді від РОАФ вручили м’ячі, призери отримали кубки та медалі.

Також відзначили кращих у шістьох номінаціях.

 1. Марія Вакулко – кращий голкіпер / Зносичі
 2. Катерина Шевчук – краща гравчиня / Костопіль
 3. Ілона Денищич – краща нападниця / Сарни
 4. Софія Варченко – краща захисниця / Дубровиця
 5. Василина Саєвич – кращий бомбардир / Костопіль
 6. Вікторія Прокопчук  – краща пів захисниця / Гоща
 • “Майже всі поєдинки вдалося переглянути. Емоції у дівчат зашкалювали – усі переживали за результат, кожна хотіла показати себе з найкращої сторони. Не можу сказати, що якась команда була дуже сильною, а якась навпаки. Навіть Гоща, яка зайняла останнє місце, вона “всім пила кров”. Усі поєдинки були дуже конкурентними. Навіть якщо хтось поступався 2:0, все одно билися за результат до останніх секунд. Жодної симуляції. Лікар за 10 матчів може три рази виходив на поле. Дівчата грали дуже жорстко, але ніхто не жалівся. Вставали і “рубалися до кінця”, – ділиться емоціями виконавчий директор РОАФ Олег Кучер. – Хочу також подякувати всім тренерам, хто відгукнувся та організував команду.

Подібний  Чемпіонат області РОАФ проводить щороку.