У спорткомплексі «Слобожанський» пройшов турнір серед дівочих команд

593
У спорткомплексі «Слобожанський» пройшов турнір серед дівочих команд

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко побував із робочим візитом у Дніпрі. Під час відвідин міста разом із першими віце-президентами ФФУ Олегом Протасовим і Вадимом Костюченком та головою Комітету національних збірних команд ФФУ Мироном Маркевичем керівник федерації проінспектував хід будівництва двох нових об’єктів комплексу «Олімпійські резерви».

Також офіційні особи стали гостями турніру, в якому брали участь вісім дівочих команд Дніпропетровської області. Змагання проходили в новому комплексі «Слобожанщина», який було відкрито лише нещодавно. «Своїм спортивним прикладом ви ламаєте поширений у нашому суспільстві стереотип про те, що футбол — це виключно чоловічий вид спорту. Адже перш за все це — один із найпопулярніших видів спорту в усьому світі. Футбол не ділить людей за гендерними чи іншими ознаками, а об’єднує й допомагає знаходити нових друзів. Фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, який відбувся минулого року в Києві, став чудовим прикладом того, яких професійних висот допомагає досягнути футбол, і я щиро бажаю вам підкорити ці вершини! Перемагайте і зростайте успішними!» — звернувся до учасниць змагань Андрій Павелко.

У молодшій групі турніру взяли участь 5 команд і місця розподілилися наступним чином:
1 місце – «Прометей» (Кам’янське)
2 місце – «Злагода-ДЮСШ-7» (Дніпро)
3 місце – «ДЮСШ» (Петриківка)

А ось в старшій віковій групі прийняло участь 3 колективи, які посіли такий стан місць в таблиці:

1 місце – «ДЮСШ» (Петриківка)
2 місце – «Чугуєво» (Новопавлівка)
3 місце – «Самарчанка» (Петропавлівка)

спорткомплекс «Слобожанський», Дніпро, Андрій Павелко, Вадим Костюченко, ФФДО, ДЮФЛДО, дівочий футбол, женский футбол, ЖФУ, ФФУТурнір пройшов на високому рівні, в кожному матчі панувала справжня футбольна атмосфера, в яких феєрили кращі футболістки нашого регіону. Також були визначені кращі гравці турніру в кожній віковій категорії:

2002-2005 рік народження:

кращий воротар – Гусак Діана ( «Чугуєво»)
кращий захисник – Коновалова Тетяна ( «Самарчанка»)
кращий нападаючий – Удовик Марія ( «ДЮСШ» Петриківка)
кращий гравець турніру – Німець Анастасія ( «ДЮСШ» Петриківка)

2005-2008 рік народження:

кращий воротар – Навальний Іванна ( «Прометей»)
кращий захисник – Авраменко Анна ( «Злагода-ДЮСШ-7»)
кращий нападаючий – Максютенко Ауріка ( «ДЮСШ» Петриківка)
кращий гравець турніру – Філіманчук Єлизавета ( «Прометей»)
спорткомплекс «Слобожанський», Дніпро, Андрій Павелко, Вадим Костюченко, ФФДО, ДЮФЛДО, дівочий футбол, женский футбол, ЖФУ, ФФУ