У Вінниці підтримали збірну України серед гравчинь з ампутацією кінцівок

131
Тетяна Мацишена завдала першого удару в матчі чемпіонату України серед жіночих команд

У неділю, 19 травня у Вінниці відбувся поєдинок 9-го туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги «ЕМС-Поділля» — «Динамо».

На полі точилася безкомпромісна боротьба, в якій перемогли господарки з рахунком 2:1. Киянки першими вийшли вперед – на 31-й хвилині рахунок відкрила Анна Прокопенко. Вінничанки відігралися після перерви зусиллями Олени Марценюк. Під завісу протистояння “ЕМС-Поділля” вирвали перемогу. Вирішальним став гол-красень у виконанні Наталії Чурікової.

Цікавим фактом стало те, що першого удару в матчі завдала футболістка жіночої збірної України серед гравчинь з ампутацією кінцівок — Тетяна Мацишена, яка є корінною вінничанкою.

Жіноча збірна України серед гравчинь з ампутацією кінцівок готується взяти участь у першому жіночому чемпіонаті світу з футболу, який відбудеться цього року в Колумбії у місті Барранкілья, у період із 2-го до 11 листопада 2024 року.

Учасниками турніру будуть 12 збірних: Колумбія, Аргентина, Бразилія, Камерун, Англія, Гана, Гаїті, Ліберія, Нігерія, Польща, Україна, США.