У Вінниці відбулося масштабне свято дівочого футболу: фестиваль та семінар

605
У Вінниці відбулося масштабне свято дівочого футболу фестиваль та семінар

3 вересня 2021 відбулася історична подія у футбольному житті Вінничини.

У рамках фестивалю, за ініціативи Вінницької обласної асоціації футболу та за участю голови ВОАФ Ігоря Гатаулліна та представників УАФ відбувся перший семінар-нарада присвячена розвитку жіночого та масового футболу, на яку були запрошені тренери, вчителі та керівники районних громад Вінничини, які опікуються і розвивають дівочий футбол.

На семінарі були розглянуті питання вектору розвитку жіночого футболу в Україні та світі, популяризація цього напрямку футболу у Вінницькій області, реалізація проектів УАФ та УЄФА з масового футболу (Відкриті уроки футболу) та дівочого футболу Playmakers, а також презентували книгу для вчителів фізичної культури та тренерів з футболу (автор Євген Столітенко).

Докладніше у сюжеті ТРК Вінничини:

Окрасою ж цього дня став футбольний фестиваль серед дівочих команд до 10 років. П’ять команд з центральної України взяли участь у фестивалі дівочого футболу. Проходив турнір у Вінниці на стадіоні Палацу дітей та юнацтва. На змагання, окрім господарів, приїхали команди з Хмельницької, Тернопільської, Одеської та Київської областей. Учасницям — по девʼять-десять років. Зіграли по три гри. Переможців не обирали, але кожна команда отримала медалі та пам’яті подарунки від організаторів.

“Це спільний проект Української асоціації з футболу та УЄФА. Він полягає в тому, щоб популяризувати жіночий футбол. Головна мета сьогоднішнього фестивалю – щоб різні команди з різних областей отримали емоції. Не головне результат, головне показати, що жіночим футболом треба займатися.

Вінницю для проведення фестивалю обрали не випадково. За останні три роки ми привезли з Всеукраїнських змагань 11 срібних та бронзових нагород“, — розповідає Ігор Гатауллін.