У Вінниці відбулися змагання серед найменших футболісток

247
У Вінниці відбулися змагання серед найменших футболісток

На Всеукраїнському турнірі з футболу серед дівчат до дев’яти років переможців не визначили. Медалі і спортивні костюми від організаторів отримали всі учасниці!

Змагання пройшли на початку вересня у Вінниці, на стадіоні міського Палацу дітей та юнацтва. Їх спільними зусиллями влаштували Українська і обласні асоціації футболу.

На старт вийшли п’ять команд – «Чорноморці» з Одеси і Ананьїва (Одеська область), Шполи (Черкаська область), ДЮСШ № 16 (Київ) і збірна Вінницької області, складена на базі ДЮСШ Калинівки.

Це вже третій фестиваль дівочого футболу, який ми провели цього року у Вінниці. Попереду — четвертий. 26 — 27 вересня влаштовуємо аналогічні всеукраїнські змагання серед дівчат до 11 років, — прокоментував спортивний директор Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Павленко.

Каріна Стахова була капітаном збірної Вінницької області. Калинівчанка займається футболом два роки. Каже, що раніше займалася волейболом.

— Але це не моє. Мені більше подобається саме футбол. Граю воротарем, тому що висока і вдало ловлю м’ячі. Мрію зробити кар’єру у грі № 1, — розповіла Каріна Стахова.