Українські студентки зіграють на Кубку світу в Цзіньцзяні (Китай)

527
2023 FISU University World Cup Football _ Ukraine team

22 жовтня в Цзіньцзяні (Китай) стартує Кубок світу з футболу серед університетів – 2023 FISU University World Cup Football

Україну на цьому змаганні представлятиме жіноча збірна з футболу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка напередодні прибула до Китаю. Загалом у турнірі беруть участь 8 жіночих та 12 чоловічих колективів.

Організатором чемпіонату є Міжнародна федерація університетського спорту (FISU), Федерація університетського спорту Китаю. З 21 по 31 жовтня 2023 року найкращі університетські футбольні команди змагатимуться, щоб стати наступними переможцями Кубка світу FISU.

За підсумками жеребкування українки потрапили до групи В, де їхніми суперницями стануть футболістки з університетів Франції, Таїланду та Бразилії.

Перший матч команда з України проведе 22 жовтня проти француженок.

Команда Уманського державного педагогічного університету виступатиме у такому складі на чолі з Володимиром Щербиною: Темник, Устінова – Бордюг, Куп’як, Січкаренко, Ковальчук Ю., Ковальчук Н., Яськова, Янчук, Рошка, Кравчук, Тарасюк, Черніченко, Щербина, Коноплян

ЖЕРЕБКУВАННЯ

УЧАСНИЦІ

Група А

  • Beijing Normal University (Сhina) / Китай
  • L’université de Kindia (Guinea) / Гвінея
  • University of Sydney (Australia) / Австралія
  • University of Frankfurt (Germany) / Німеччина

Група В

  • University of Bordeaux (France) / Франція
  • Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University (Ukraine) / Україна
  • College of Asian Scholars (Thailand) / Таїланд
  • Universidade Paulista (Brazil) / Бразилія

РОЗКЛАД МАТЧІВ

22.10

– Китай – Німеччина – 11:1
– Гвінея – Австралія – 1:1
Франція – Україна – 1:0
– Таїланд – Бразилія – 0:3

24.10

– Німеччина – Гвінея – 3:2
– Австралія – Китай – 1:3
Україна – Таїланд – 0:5
– Бразилія – Франція – 1:0

26.10

– Австралія – Німеччина
– Китай – Гвінея
– Бразилія – Україна
– Франція – Таїланд

29.10

півфінал – 1 місце групи В – 2 місце групи А
півфінал – 1 місце групи А – 2 місце групи В

30.10 

матч за 7 місце
– 4 місце групи А – 4 місце групи В

матч за 5 місце
– 3 місце групи А – 3 місце групи В

31.10

Фінал
матч за 3 місце

Трансляції матчів заплановані на FISU TV