Український клуб дізнався суперника на першій стадії жіночої Ліги Чемпіонів

699
uefa_women_s_champions_league_202223_preliminary_round_and_round_1_draws_2_

24 червня відбулося жеребкування першого раунду, де взяв участь і представник України — харківський «Житлобуд-2», який виступатиме на міжнародній арені під назвою «Ворскла-Харків-2».  

Перед процедурою жеребкування наш клуб згідно зі своїм рейтингом мав сіяний статус.

У підсумку визначилося, що у півфіналі міні-турніру групи 3 Шляху чемпіонів 18 серпня харків’янки зіграють із грузинським «Ланчхуті», а в разі успіху 21 серпня у фіналі за путівку до другого етапу зійдуться з переможцем пари «БІІК-Шимкент» (Казахстан) — «Спліт» (Хорватія).

Жіноча Ліга чемпіонів-2022/2023. Шлях чемпіонів

Перший раунд. Група 3

Півфінали

«БІІК-Казигурт» (Казахстан) — «Спліт» (Хорватія)

«Ворскла-Харків-2» (Україна) — «Ланчхуті» (Грузія)

Чотири команди отримають прямі путівки в груповий етап, а володарі ще 12-ти перепусток, що залишилися, будуть визначені у кваліфікації в межах Шляху чемпіонів (7 місць) та Шляху представників ліг (5 місць).

Кваліфікація в обох шляхах відбуватиметься однаково. У першому раунді команди змагатимуться у форматі міні-турнірів, переможці яких проб’ються далі.

У другому раунді команди розіб’ють на пари, і вони зіграють одна з одною вдома та на виїзді.

ліга чемпіонів, женский футбол, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Житлобуд-1, Жилстрой, Клубний рейтинг УЄФА, Житлобуд-1, UEFA Women's club coefficients

Результати жеребкування

Шлях чемпіонів:

Група 1
“Помур’я” (SVN) – “Шелбурн” (IRL)
“Валюр” (ISL) – “Хайаса” (ARM)

Група 2
ПАОК (GRE) – “Суонсі Сіті” (WAL)
“Ференцварош” (HUN) – “Рейнджерс” (SCO)

Група 3
“БІІК-Казигурт” (KAZ) – “Спліт” (CRO)
“Ворскла-Харків-2” (UKR) – “Ланчхуті” (GEO)

Група 4
“Цюріх” (SUI) – “Клаксвік” (FRO)
“Аполлон” (CYP) – “Рига” (LVA)

Група 5
“Андерлехт” (BEL) – “Лодзь” (POL)
“Гінтра” (LTU) – “Купс” (FIN)

Група 6
“Ювентус” (ITA) – “Расінг Уніон” (LUX)
“Флора” (EST) – “Кір’ят-Гат” (ISR)

Група 7
“Університатя-Олімпія” (ROU) – “Гленторан” (NIR)
“Сараєво-2000” (BIH) – “Біркіркара” (MLT)

Група 8
“Твенте” (NED) – “Агаріста” (MDA)
“Бенфіка” (POR) – “Хайвалія” (KOS)

Група 9
“Динамо-БДУ” (BLR) – “Локомотив” Стара-Загора (BUL)
“Санкт-Пельтен” (AUT) – “Люботин” (MKD)

Група 10
“Брезниця” (MNE) – “Спартак” Міява (SVK)
Пряма путівка у фінал: “Влазнія” (ALB)

Група 11
“Бранн” (NOR) – “ALG-Спор” (TUR)
Пряма путівка у фінал: “Спартак” Суботиця (SRB)

Шлях представників ліг:

Група 1
“Париж” (FRA) – “Серветт” (SUI)
“Глазго Сіті” (SCO) – “Рома” (ITA)

Група 2
“Мінськ” (BLR) – “Словацко” (CZE)
“Брейдаблік” (ISL) – “Русенборг” (NOR)

Група 3
“Аякс” (NED) – “Крістіанстад” (SWE)
“Фортуна” (DEN) – “Айнтрахт” (GER)

Група 4
“Реал” (ESP) – “Штурм” (AUT)
“Манчестер Сіті” (ENG) – “Томіріс-Туран” (KAZ)

Терміни проведення Ліги чемпіонів-2022/2023 серед жіночих команд

Перший раунд (міні-турніри)
Жеребкування — 24 червня (14.00).
Півфінали: 18 серпня.
Фінал, матч за третє місце: 21 серпня.

Другий раунд
Жеребкування — 1 вересня (14.00).
Перші матчі: 20/21 вересня.
Матчі-відповіді: 28/29 вересня.

Груповий етап
Жеребкування — 3 жовтня (14.00).
Тур 1: 19/20 жовтня.
Тур 2: 26/27 жовтня.
Тур 3: 23/24 листопада.
Тур 4: 7/8 грудня.
Тур 5: 15/16 грудня.
Тур 6: 21/22 грудня.

Чвертьфінали
Жеребкування — 20 січня 2023 року (14.00).
Перші матчі: 21/22 березня 2023 року.
Матчі-відповіді: 29/30 березня 2023 року.

Півфінали
Жеребкування — 20 січня 2023 року (14.00).
Перші матчі: 22/23 квітня 2023 року.
Матчі-відповіді: 29/30 квітня 2023 року.

Фінал (стадіон ПСВ, Ейндховен)
3/4 червня 2023 року.

Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА 2022/23: дати, учасники, формат