Успіхи українських футболісток на міжнародному турнірі Dana Cup

413
Успіхи українських футболісток на міжнародному турнірі Dana Cup 2022

Юні футболісти із Вінниці та Одеси посіли друге місце у турнірі в Данії “Dana Cup Hjørring” 2022. 

Збірна дівоча команда з футболу, до складу якої увійшли вінничанки та одеситки віком 14 років, посіла 2-ге місце серед 26-ти команд цієї вікової категорії у турнірі Кубку «DANA CUP Hjørring 2022».

«У змаганнях з юнацького футболу, які щорічно проходять у місті Х’йоррінг (Данія), цього року прибуло близько 1000 команд з різних країн світу. Такі змагання проходять 39 років поспіль. Наші дівчата грали у двох вікових категоріях: 14 років та 12 років. Наша команда в категорії 14 років, зайняла 2-ге місце в турнірі. В груповому етапі обіграли команди з Данії та Норвегії. В півфіналі обіграли команду зі Швеції. В фіналі, на жаль, поступились команді з Польші», – розповів Вінниця.info про деталі змагань тренер команди В’ячеслав Обезюк.

Успіхи українських футболісток на міжнародному турнірі Dana Cup 2022

Натомість, команда дівчата 12-ти років в груповому етапі обіграли команди з Норвегії та Данії.

«В плей-офф наша команда програла команді з Польші та потрапили до кубка «Fair Play», де у вирішальній грі виграли з рахунком 2:0 у команди з США. Кращим футболістом турніру серед усіх команд в категорії 14 років була визнана наша Софія Барабаш. Дівчина займала позицію воротаря у команді.

Надзвичайно приємно, що під час змагань місцевою «БО Bevar Ukraine» проводився збір коштів на автомобіль швидкої допомоги для України. Учасники та гості турніру могли зробити пожертви і на згадку отримати символічні українські сувеніри, а також пригоститися традиційними стравами.

«Пишаємося нашими дівчатами, адже повернулися до Вінниці не тільки із Кубком переможців, але й привезли гуманітарну допомогу від данців, які передали медичні ортопедичні засоби для реабілітації», – говорить В’ячеслав Обезюк.

Вінниця.info