В УАФ відбулася нарада щодо розвитку жіночого футболу в Україні

375
7 лютого в Будинку футболу на виконання рішення Виконавчого комітету УАФ від 28 грудня 2019 року за ініціативи президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка відбулося засідання робочої групи з представниками УПЛ та ПФЛ, на якому також розглядалося питання обов’язкової підтримки професіональними клубами жіночих/дівочих команд або наявності таких команд у структурі професіональних чоловічих клубів.


На засіданні під головуванням першого віце-президента Української асоціації футболу Олега Протасова присутні розглянули порівняльну характеристику кількості жіночих команд, що були створені при професіональних футбольних клубах у Європі, світову практику функціонування жіночих команд при клубах, а також позитивні наслідки створення вищезазначених команд для розвитку жіночого футболу в Україні.

Андрій Павелко, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, президент, ліцензування клубів, Вища ліга, футбол дівчата, дівочий футбол, ПФЛ, УПЛПід час засідання було вирішено детально вивчити та проаналізувати досвід провідних європейських країн та чемпіонатів, що також у найближчому майбутньому ставлять за мету створення жіночих команд у структурі професіональних клубів.

На наступному засіданні робочої групи буде представлена та обговорена дорожня карта з реалізації цієї програми в наступні чотири роки.
Андрій Павелко, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, президент, ліцензування клубів, Вища ліга, футбол дівчата, дівочий футбол, ПФЛ, УПЛ