В Ужгороді традиційно відбувся турнір пам’яті футболісток ЗОДЮСШ

685
В Ужгороді традиційно відбувся турнір пам’яті футболісток ЗОДЮСШ

Учетверте в Ужгороді зібралися футболістки краю на турнір пам’яті вихованок ЗОДЮСШ Олени Надь та Ірини Яшко.

«Ми проходимо нашими мостами й спалюємо їх за собою. На нашому шляху вперед залишається лише пам’ять про запах диму і те, що колись наші очі були повні сліз». Так писав Том Стоппард, британський драматург. Ці слова згадалися у зв’язку з проведенням четвертого за ліком турніру з футболу пам’яті вихованок ЗОДЮСШ Олени Надь та Ірини Яшко.

Традиційно турнір пройшов під егідою Закарпатської асоціації футболу (голова Іван Дуран), Асоціації футболу Ужгорода (голова Василь Гомонай), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА (директор Мар’яна Марусинець) та підтримки спонсорів ТОВ «ЕКО» (директор Йожеф Боднар) і ТОВ «Агробізнес» (представник Іван Войтович).

Відрадно, що відкрити змагання завітали заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур, голова жіночого комітету футболу ЗАФ Василь Ізай, член виконкому ЗАФ Степан Селменський, заступник голови АФУ Максим Селменський. Більше того Ігор Сергійович разом з усіма спостерігав за перипетіями матчів та лишився нагородити учасниць.

А до того, звісно, були самі баталії. Учасниці зіграли два матчі. Зокрема, ЗОДЮСШ (Ужгород) упевнено переграла доповнену спортсменками з Хуста й Берегова команду Міжгір’я – 10:0. Відмінну гру в переможниць продемонстрували Вікторія Болдіна, Наталія Павлич, Вікторія Рапа, Дарина Васько, Ірина Волошин, Крістіна Костевка, які стали авторками забитих м’ячів.

У ще одній зустрічі збірна «Схід-Захід» теж завдала поразки міжгірчанкам – 3:0. Та попри результати всі дівчата старалися. Адже дуже люблять свою гру. За це й нагородили спортсменок.

Футболісток відзначили медалями, грамотами, а ЗОДЮСШ іще й Кубком як основного тріумфатора змагань. Подяки та інші відзнаки отримали відповідно бригада арбітрів у складі Мирослава Горгоша, Андрія Касаткіна та Юрія Чучвича, тренери дівчат Крістіна Костевка та Михайло Василевський, кращі гравчині змагань Маріанна Беля та Дарина Васько, наймолодша футболістка Олександра Варахаба, воротарка Дарина Лукач, захисниця Крістіна Багу, півзахисниця Анастасія Лукачина, нападниця Ірина Волошин.

За допомогу у проведенні і спонсорську підтримку подяки отримали Йожеф Боднар (ТОВ «ЕКО»), Іван Войтович (ТОВ «Агробізнес»), Іван Ковач та Тетяна Волошин.

У церемонії вручення взяли участь заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, голова жіночого комітету футболу Василь Ізай, член виконкому ЗАФ Степан Селменський і родичі Олени Надь та Ірини Яшко, зокрема сестра покійної Ірини Мар’яна Данацко та чоловік Олени Йосип.

У цілому змагання засвідчили поступальність у розвитку жіночого футболу на Закарпатті. Потрібна тільки всебічна підтримка. А вагомі успіхи до спортсменок обов’язково прийдуть. Доведено практикою!

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ