Валерій Паламарчук: «Докладемо всіх зусиль, аби пробитися до еліт-раунду Євро»

343
МиЗбірна, WU, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Азербайджан

Визначилися суперниці дівочої збірної України WU-17 у відборі до Євро-2020. Враженнями про підсумки жеребкування поділився головний тренер команди Валерій Паламарчук:

— Нашими суперницями будуть команди Сербії, Чехії та Грузії. Вважаю, що це не найгірший варіант. Господарем змагань у групі 8 стала Сербія, а суперництво точитиметься із 19-го по 27 жовтня 2019 року.

— На підкорення яких вершин ви налаштовуватимете своїх підопічних?

— Хоча сербки та чешки посідають вищі позиції в рейтинговій таблиці, ми докладемо всіх зусиль, аби пробитися до еліт-раунду. Прямі путівки здобудуть збірні, які посядуть у Сербії одне з перших двох місць.

— Чи доводилося вашим підопічним раніше зустрічатися з майбутніми суперницями по групі 8?

— Так, зовсім недавно ми грали з чешками в Данії у кваліфікаційному раунді ЧЄ-2019 і поступилися — 0:2, а готуючись до цих змагань, провели два спаринги на виїзді з грузинками: спочатку перемогли — 1:0, а потім розійшлися миром — 0:0.

— Уже відомо, як дівоча збірна України готуватиметься до випробувань у Сербії?

— Оскільки ще немає визначеності з календарем Всеукраїнських змагань, то коли відбудуться навчально-тренувальні збори, говорити зарано. Відомо тільки, що перше випробування на міжнародній арені у 2019 році мої підопічні зіграють у травні у Фінляндії, де проходитиме Турнір розвитку під егідою УЄФА. Там нашими суперницями, окрім господарок, будуть збірні Швейцарії та Фарерських островів.