Валерій Паламарчук: «Намагатимемося зберегти прописку в елітному дивізіоні»

858
МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Азербайджан

Головний тренер молодіжної жіночої збірної України WU-19 Валерій Паламарчук прокоментував для офіційного сайту УАФ результати жеребкування першого раунду Чемпіонату Європи 2022 року серед дівчат до 19-ти років, згідно з якими суперницями синьо-жовтих у групі 1 Ліги А будуть футболістки Нідерландів, Шотландії та Австрії.

— Хоча конкурентки в рейтингу посідають вищі позиції у порівнянні з нами, ми намагатимемося зберегти прописку в елітному дивізіоні, — сказав Валерій Паламарчук. — Відразу після жеребкування я вже взявся збирати інформацію про майбутніх візаві, розпочав з австрійок.

— Чи вже відомо, де й коли відбудеться цей міні-турнір?

— За попередньою інформацією, матчі нашої групи прийматимуть Нідерланди, а пройдуть вони наприкінці жовтня.

— Коли планується збір вашої команди?

— У серпні в Києві разом зі збірною України WU-17. Востаннє збірні України цього віку проводили офіційні матчі ще в серпні 2019 року. Звісно, дівчата стали дорослішими, і тому треба буде формувати нові команди.

— І якою інформацією володієте про своїх майбутніх підопічних?

— Більшість із них раніше виступала за збірну України WU-17, яка позаторік пробилася до еліт-раунду чемпіонату Європи, але через пандемію фінальна частина цих змагань не була проведена. Можливості деяких дівчат я добре знаю, про решту — вичерпну інформацію надасть мій колега Сергій Сапронов, який очолює збірну в цій віковій категорії.

— Чи можете сказати, які клуби матимуть найбільше представників у збірній?

— «Ладомир» із Володимира-Волинського та «Ніка» з Миколаєва.

— Знаю, що ви не любите виокремлювати когось із підопічних, і все ж, хто з них претендуватиме на роль лідера?

— Напевно, Яна Котик, що вже має досвід виступів за лідера українського футболу — харківський «Житлобуд-2», а також Юлія Христюк, Надія Іванченко та Ліана Мострянська, які нині навчаються у США.