Відбір ЄВРО-2025. Хорватія – Україна – 1:0. Сонячне затемнення

588
Відбір ЄВРО-2025. Хорватія - Україна - 1-0. Сонячне затемнення

Створили багато, забити не зуміли. Жіноча збірна України програла Хорватії.

Збірні України та Хорватії зустрілися 9 квітня у матчі другого туру відбіркового турніру Євро-2025 серед жінок. Команди виступають у групі В4. У першому турі українки перемогли суперниць з Косово з рахунком 2:0, а хорватки поступилися збірній Уельсу – 0:4.

Українки на стартових хвилинах володіли відчутною перевагою. Вже на першій хвилині вони завдали першого удару по воротах: після спроби Глущенко з-за меж штрафного м’яч пролетів повз ворота. На другій хвилині після удару Кравчук м’яч опинився у сітці воріт збірної Хорватії. Але перед ударом футбольний снаряд влучив у руку українській гравчині.

Після десятої хвилини хорватки вирівняли гру. На 18-й хвилині вони несподівано відкрили рахунок у матчі. Лойна виконала штрафний удар з лівого флангу, м’яч перелетів українську голкіперку Келюшик та залетів у дальній кут воріт. Після пропущеного голу українки виглядали дещо розгубленими. До звершення першої половини зустрічі вони змогли створити лише один небезпечний момент. На 38-й хвилині Кравчук отримала м’яч на відстані близько 10-12 метрів до воріт. Українка, якій ніхто не заважав, невдало пробила, м’яч полетів фактично по центру, що допомогло голкіперці здійснити сейв.

Другий тайм українки розпочали так само активно, які і перший. Цього разу підопічні П’ятенка не віддали ініціативу до фінального свистка. Наші футболістки створили чимало небезпечних моментів. Мали нагоди відзначитися Котик, Овдійчук, Андрухів, Апанащенко, Шматко, Молодюк. Зокрема, на 83-й хвилині після удару Апанащенко з-за меж штрафного м’яч влучив у стійку. Хорватки грали в захисті самовіддано та рятували ворота у ситуаціях, коли м’яч вже мав опинитися у сітці. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарок поля, які зрівнялися з українками за набраними очками.

Далі на збірну України очікує матч проти національної команди Уельсу, яка поки що виглядає абсолютним фаворитом нашої кваліфікаційної групи.