Відбір ЄВРО-2025. Вельс – Україна – 1:1. Бойова нічия в Лланеллі

296

Національна жіноча збірна України продовжила кваліфікаційний турнір Євро-2025 виїзним поєдинком проти команди Вельсу.

Синьо-жовті стартували у відборі Євро-2025 із перемоги над Косовом (2:0) та поразки від Хорватії (0:1). Тепер же на підопічних Володимира Пятенка чекало спарене протистояння з лідерками групи з Вельсу. Першу гру наша команда проводила на виїзді, причому підійшла до неї з певними кадровими проблемами.

Уже на 3-й хвилині синьо-жовті повели в рахунку — Андрухів скористалася помилкою Робертс і відправила м’яч у порожні ворота. Валлійки після цього заволоділи ініціативою, зокрема не використала свій момент Голланд, потягнула небезпечний удар Фішлок Келюшик. Загалом же українки вдало оборонялися, не дозволяючи суперницям доводити свої атаки до логічного завершення. Лише незадовго до перерви захисники впустили Фішлок, але та пробила над поперечиною.

У другому таймі малюнок гри практично не змінився. Господарки володіли м’ячем, але до небезпечних моментів справа тривалий час не доходила. Утім, валлійки таки зуміли відігратися. В одному з епізодів Келюшик здійснила класний сейв, але на добиванні м’яч влучив у руку Басанській. Призначений пенальті потужним ударом реалізувала Бартон.

Українки відповіли непоганою контратакою, але Андрухів не вдався завершальний пас. Наприкінці матчу господарки кинулися забивати другий м’яч, проте наші дівчата зуміли витримати тиск і здобули таке потрібне очко на виїзді з лідером квартету.

Додамо, що поєдинок 4-го туру між жіночими збірними України та Вельсу пройде 4 червня в польському містечку Гродзиськ-Великопольський на місцевому стадіоні клубу «Варта» (Познань), «Респект Енерджі», і розпочнеться о 21:00 за київським часом.