Відбулося жеребкування Чемпіонату України до 14 років

350

18.04.19 


Ю-14, Умань, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Миколаїв, дівочий футбол, футбол девочки
18 квітня 2019 року у Будинку футболу відбулося жеребкування Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років сезону 2019. Змагання пройдуть у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті беруть участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки. (ПОЛОЖЕННЯ)

Під час жеребкування 27 учасників було розділено на дев’ять груп по три команди.

Відео з жеребкування:
У підсумку жеребкування склалися наступні групи:
Група 1
– “Пантери”, Умань Черкаська область
– “Фортуна”, Дубровицький р-н Рівненська область
– Збірна Вінницької області
Група 2
– “Ладомир-2”, Володимир-Волинський Волинська область
“Ладомир”, Володимир-Волинський Волинська область
– “ДЮСШ”, Овруч Житомирська область
Група 3
– “СК Вишневе”, Київська область
– Збірна Рівненської області
– “ДЮСШ”, В.Кучурів Чернівецька області
Група 4
– Збірна Полтавської області
– Збірна Хмельницької області
– “Юність”, Чернігів
Група 5
– “Яблунівська ДЮСШ”, Івано-Франківська область
– Збірна Закарпатської області
– Збірна Херсонської області
Група 6
– “Легенда”, Мелітополь Запорізька область
– “Карпати”, Львів
– Збірна Тернопільської області
Група 7
– “Надвірняночка”, Надвірна Івано-Франківська область
– Збірна Одеської області
– Збірна Житомирської області
Група 8
– “Янтарочка”, Новояворівськ Львівська область
– “ДЮСШ №3”, Івано-Франківськ
– Збірна Харківської області
Група 9
– “ДЮСШ”, Славута Хмельницької області
– Збірна Сумської області
– Збірна Хмельницької області-2
Переможці груп продовжать боротьбу за 1-9 місця: спочатку 9 команд будуть розподілені на три групи по три колективи, а згодом вже переможці цих груп розіграють місця з 1 до 3 місця; команди, що посядуть другі місця змагатимуться за 4-6 місця, і аналогічно 3 позиції визначать 7-9 місця.
Така ж система очікує і команди, які на першому етапі займуть 2 місця і 3 місця. В підсумку, кожна команда зіграє по 6 матчів.
Календар перших двох днів:
13.05.2019
14:30 – Пантери – Зб.Вінницької обл.
15:30 – Ладомир-2 – ДЮСШ Овруч
15:30 – СК Вишневе – ДЮСШ В.Кучурів
16:30 – Зб.Полтавської обл. – Юність
16:30 – Яблунівська ДЮСШ – Зб.Херсонської обл.
17:30 – Легенда – Зб.Тернопільської обл.
17:30 – Надвірняночка – Зб.Житомирська обл.
18:30 – Янтарочка – Зб.Харківської обл.
18:30 – ДЮСШ Славута – Зб.Хмельницької обл-2
14.05.2019
09:00 – Зб.Вінницької обл. – Фортуна
09:00 – ДЮСШ Овруч – Ладомир
10:00 – ДЮСШ В.Кучурів – Зб.Рівненської обл.
10:00 – Юність – Зб.Хмельницької обл.
11:00 – Зб.Херсонської обл. – Зб.Закарпатської обл.
11:00 – Зб.Тернопільської обл. – Карпати
12:00 – Зб.Житомирської обл. – Зб.Одеської обл.
12:00 – Зб.Харківської обл. – ДЮСШ №3
13:00 – Зб.Хмельницької обл. – Зб.Сумської обл.
14:30 – Фортуна – Пантери
14:30 – Ладомир – Ладомир-2
15:30 – Зб.Рівненської обл. – СК Вишневе
15:30 – Зб.Хмельницька обл. – Зб.Полтавської обл.
16:30 – Зб.Закарпатська обл. – Яблунівська ДЮСШ
16:30 – Карпати – Легенда
17:30 – Зб.Одеської обл. – Надвірняночка
17:30 – ДЮСШ №3 – Янтарочка
18:30 – Зб.Сумської обл. – ДЮСШ Славута
Повний календар змагань буде опублікований пізніше на нашому сайті.
До заявкового листа дозволяється вносити не більше 12 футболістів та не більше 3 офіційних осіб команди (клубу) в тому числі працівник з медичною освітою. Футболістки, які внесені до Єдиної бази даних ФФУ, до змагань не допускаються.