Відкритий Кубок Львівщини серед дівочих команд

487
Відкритий Кубок Львівщини серед дівочих команд

21-22-го серпня на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках під егідою Федерації футболу Львівської області відбудеться Відкритий Кубок Львівської області серед дівочих команд (вікова група 2004-2005 роки народження).

У змаганнях візьмуть участь 8 команд: «Карпати» (Львів), «Янтарочка» (Новояворівськ), ДЮСШ м. Буськ, «Буг» (Сокаль), «Розточчя» (Жовква), «Чемпіон» (Тернопіль) та дві команди з Польщі. Жіночі колективи, які також хочуть долучитися до цих футбольних баталій, просимо звертатися за номером телефону: (097) 545-68-34 (Андрій).

«Федерація футболу Львівської області розвиває всі напрямки футболу, зокрема жіночий, – зазначив начальник відділу організаційної роботи ФФЛ Андрій Чулик. – Уперше організовуємо такі змагання серед дівочих колективів. До Львова на збори мають приїхати польські команди, які плануємо долучити до турніру. Можливо, з часом приїжджатиме більша кількість закордонних команд. У нашому місті активно розвивається жіночий футбол. Так, у Вищій лізі України серед жіночих команд є ФК «Львів», в Першій лізі – ФК «Янтарочка-2» (Новояворівськ) і «Карпати» (Львів). На Львівщині чимало центрів розвитку дівочого футболу – у Львові, Миколаєві, Сокалі, Жовкві, Буську, Самборі та Новому Роздолі. Жіночий футбол поступово набирає популярності в нашому регіоні. Для прикладу, тисячі львів’ян прийшли на «Арену Львів» підтримати національну жіночу збірну у кваліфікації до Чемпіонату світу. Закликаю команди зголошуватися до участі в змаганнях і запрошую вболівальників відвідати турнір у Винниках серед дівочих колективів».